Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
  Gdzie: Bytom
  pl. Sobieskiego 2, Museum Music Republic
  Kiedy: od 16-04-2016 21:30
  do 17-04-2016 00:30
  Cena: od 10,00
  do 30,00 zł/osoba
  Kategoria: Koncerty i widowiska
  Tel:032/ 389 31 09
  E-mail:sekretariat@becek.pl

  Międzygalaktyczne AfterParty

  Dziady Kazimierskie, łączą w swoim graniu miłość do przyrody i równie gorące uczucie do Kazimierza Dolnego. Już sama nazwa tej przedziwnej i niesłychanie barwnej formacji wiele mówi o charakterze jej twórczości. Dziad Kazimierski to niezwykła mieszanka Dziada Borowego (wokalista Łąki Łan), zapalonego wędrowca zapuszczającego się w najdalsze zakamarki słynnych kazimierskich wąwozów, a zarazem typowego Dziada Barowego, mającego swe siedliska w mieście i spacerującego niefrasobliwie od knajpy do knajpy z mniej lub bardziej wymyślnym instrumentarium, grającego na chodnikach i w plenerze ku uciesze publiczności.
  Właśnie ukazała się płyta Dziadów Kazimierskich zatytułowana "Kazimiernikejszyn". I pamiętajcie: Dziady to nie muzyka - to styl życia!

   

  Ciocia Stefa gra punk rocka. Zespół zadebiutował na scenie w 2013 przed publicznością Miesiąca Fotografii, wykonując ze swadą krajowe i zagraniczne przeboje. Obecnie w repertuarze ma ich blisko tuzin, a dzięki uporowi i ambicji także kilka własnych kompozycji. Niedostatki w wykształceniu muzycznym nadrabia z nawiązką entuzjazmem, który przejawia się między innymi chęcią grania na każdym z instrumentów przez każdego z członków.

   

  Bloco Pomerania to grupa sambowa, która zaprasza zapaleńców brazylijskiej perkusji  i karnawałowego szaleństwa do wspólnej zabawy!!!