Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Lublin
  Al. Unii Lubelskiej 2
  Kiedy: od 01-12-2018 09:00
  do 22-01-2019 21:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Inne
  Tel:+48 81 464 43 01
  E-mail:info@tarasyzamkowe.pl

  Miasteczko Świąteczne w Tarasach Zamkowych

  Do 22 stycznia klienci Tarasów Zamkowych będą mogli skorzystać z wyjątkowego Miasteczka Świątecznego, które od kilku już lat regularnie pojawia się w centrum handlowym w okresie świątecznym. To jedyne takie miejsce na Lubelszczyźnie, warto więc wybrać się tu z najbliższymi i w niepowtarzalny sposób spędzić czas wolny.

   

   

   

  Na placu eventowym w Tarasach Zamkowych do 22 stycznia stać będzie Miasteczko Świąteczne, ponad 120-metrowa wyspa, przygotowana specjalnie dla najmłodszych. To bezpieczna, interaktywna zabawa w bajkowym świecie. Najmłodsi mogą odwiedzić tu Dworzec Św. Mikołaja, skąd odjeżdża Ekspres Polarny, zabierający dzieci w świąteczną podróż. Ponadto można zobaczyć z bliska, jak wygląda praca piekarza w Magicznej Piekarni. Maluchy mogą także posłuchać opowieści Magicznego Drzewa. Wszystkie atrakcje w Miasteczku Świątecznym są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji.

   

  - Miasteczko Świąteczne to jedyne tego rodzaju miejsce w naszym regionie. Jak co roku punkt ten pojawia się w Tarasach Zamkowych w połowie listopada i przyciąga Lublinian swoimi oryginalnymi atrakcjami przez cały okres funkcjonowania. Warto więc do 22 stycznia wybrać się do centrum handlowego i po raz ostatni poczuć niepowtarzalny świąteczny klimat i magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia - mówi Mariola Chmielewska, dyrektor Tarasów Zamkowych.     

   

  Serdecznie zapraszamy!