Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Lublin
  Al. Unii Lubelskiej 2
  Kiedy: od 15-12-2018 12:00
  do 15-12-2018 18:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:+48 81 464 43 01
  E-mail:info@tarasyzamkowe.pl

  Malowanie Giga Bombek - happening artystyczny

  W sobotę, 15 grudnia, w Tarasach Zamkowych odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - świąteczne malowanie Giga Bombek. Do udziału w happeningu artystycznym centrum handlowe zaprasza wszystkie dzieci w wieku szkolnym (od 6 do 14 lat), w zorganizowanych grupach liczących maksymalnie do 5 osób. Swoje reprezentacje zgłaszają już szkoły podstawowe.

   

   

  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkim krokami. Magiczną atmosferę już niedługo jeszcze bardziej będzie można poczuć w Tarasach Zamkowych. 15 grudnia odbędzie się tu bowiem niecodzienny happening artystyczny - świąteczne malowanie Giga Bombek. W zabawie udział wezmą dzieci w wieku szkolnym, które malować będą styropianowe ozdoby według kreatywnych koncepcji. Liczyć się będzie pomysłowość i nieograniczona wyobraźnia. Malowanie Giga Bombek odbędzie się pod czujnym okiem artystów z Project Art Gallery. Przygotowane przez uczniów dekoracje stworzą świąteczną instalację w Tarasach Zamkowych, następnie trafią do szkół biorących udział w konkursie. 

   W konkursie uczestniczyć będzie 5 grup (o ich zakwalifikowaniu decydowała kolejność zgłoszeń). Głosowanie na najpiękniejszą bombkę odbędzie się na oficjalnym profilu Tarasów Zamkowych na Facebooku.

  Na zwycięzców rywalizacji czekają atrakcyjne nagrody w postaci kart podarunkowych do Tarasów Zamkowych na kwotę 200 zł dla każdego uczestnika, a szkoła otrzyma własnoręcznie wykonaną świąteczną Giga Bombkę. Na wszystkich uczestników, biorących udział w konkursie, czekają nagrody rzeczowe od centrum handlowego, wejściówki ufundowane przez Centrum Rozrywki dla Dzieci Leopark w Tarasach Zamkowych, a także darmowy poczęstunek w strefie restauracyjnej. Restauracje Mc Donald’s oraz Pizza Hut podarują dzieciom kupony na gorący posiłek.

   

  Świąteczny happening odbędzie się 15 grudnia w godz. 12.00 - 18.00 na terenie pasaży handlowych na poziomie 0.

   

  Serdecznie zapraszamy do kibicowania dzieciom!