Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Lublin
  Al. Unii Lubelskiej 2
  Kiedy: od 04-04-2019 10:00
  do 04-04-2019 18:30
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: darmowe
  Kategoria: Umysł
  Tel:501 845 835
  E-mail:pawel@smartkidacademy.com

  Mali Przedsiębiorcy

  Planowanie domowego budżetu, rozsądne oszczędzanie, mądre wydawanie, a także bezinteresowne pomaganie innym i wartość wolontariatu - to tylko niektóre z zagadnień, jakie zostaną poruszone podczas cyklicznych warsztatów ekonomicznych "Mali Przedsiębiorcy" w VIVO! Lublin. Nowy projekt startuje już 4 kwietnia! 

   

   

  Warsztaty ekonomiczne "Mali Przedsiębiorcy" to cykl zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas 1-3, który w interesujący sposób wprowadzi maluchy w tajemniczy świat ekonomii i finansów. Dzięki wspólnej zabawie, działaniom twórczym i wykonywaniu określonych zadań animatorzy, wspólnie ze świnką Grosią i wiewiórem Frankiem, w przystępny sposób wyjaśnią uczestnikom pojęcia ekonomiczne i odpowiedzą na nurtujące ich pytania. Po odwiedzeniu wszystkich ustawionych na tę okazję stacji i w trakcie zaliczenia poszczególnych zadań dzieci zarobią zabawkowe pieniądze, które będą mogły wypłacić za pomocą swojej indywidualnej karty bankomatowej i zamienić je na atrakcyjne nagrody. Na najbliższych warsztatach, 4 kwietnia, organizatorzy opowiedzą dzieciom o planowaniu domowego budżetu, ale również o tym, że nie wszystko można kupić za pieniądze. Kolejne zajęcia z cyklu "Mali Przedsiębiorcy" odbędą się 9 maja.   

  Warsztaty ekonomiczne podzielone są na dwa bloki. W godz. 10.00-14.00 organizatorzy zapraszają maluchy w wieku przedszkolnym. Nieco później, w godz. 15.30-18.30, odbędą się zajęcia dla dzieci z klas 1-3. Na koniec zajęć uczestnicy otrzymają certyfikaty, świnki-skarbonki na planowane oszczędności oraz plakaty motywacyjne.

   

  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy! 

   

  Zapisy indywidualne lub grupowe: 

  Pawel Chodera

  pawel@smartkidacademy.com

  tel.  501 845 835