Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Warsztaty Kultury
  Gdzie: Lublin
  Grodzka 7
  Kiedy: od 13-02-2019 10:00
  do 08-03-2019 17:00
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: 80,00 zł/osoba
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:+48 81 533 08 18
  E-mail:sekretariat@warsztatykultury.pl

  Mała Orkiestra Jarmarku Jagiellońskiego

  Mała Orkiestra Jarmarku Jagiellońskiego zaprasza wszystkie dzieci, które uczą się gry na instrumentach i chcą rozwijać swoje umiejętności. Stworzymy grupę wykonujący polską muzykę tradycyjną. Skupimy się przede wszystkim na repertuarze pochodzącym z Lubelszczyzny (oberki, polki, podróżniaki).

   

   

  Dzięki warsztatom dzieci zyskają wiedzę na temat dziedzictwa kulturowego regionu, w którym mieszkają, poznają tradycyjny repertuar, instrumenty, techniki gry, a także sylwetki muzykantów i śpiewaków z regionu Lubelskiego. Sprawdzimy jak szerokie możliwości daje nam muzyka tradycyjna, jak ciekawa jest jej interpretacja, ile każdy z uczestników może do niej wnieść i w sposób indywidualny ją traktować.

  Ważna jest dla nas droga przekazu bezpośredniego mistrz-uczeń. Nauka będzie odbywać się ze słuchu (nie będziemy opierać się na nutach). Wspólne muzykowanie daje wiele radości i tym chcemy się kierować podczas spotkań. Do prowadzenia zajęć Orkiestry zaprosiliśmy Macieja Filipczuka, skrzypka oraz lidera wielu projektów artystycznych i edukacyjnych, czerpiących inspirację z muzyki tradycyjnej.

  Mała Orkiestra zaprezentuje przygotowany repertuar między innymi podczas Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie.

  Kiedy: pierwsze spotkanie odbędzie się 14 marca 2019 r., godz. 17.00. Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu w czwartki.
  Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, II piętro
  Zapisy: Na zajęcia zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat, grające na instrumentach - skrzypce, wiolonczela, basy, kontrabas, bębenek obręczowy, trąbka, klarnet, puzon, saksofon, flet, akordeon. Obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza online. Zapisy prowadzone są do 8 marca 2019 roku.
  Koszt: Zajęcia są odpłatne. Miesięczny koszt udziału wynosi 80 zł, a opłaty należy dokonywać z góry za dany miesiąc. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym regulaminie. UWAGA! Pierwsze zajęcia są bezpłatne. Koszt udziału w marcu wynosi 40 zł.

   

  <<< Regulamin można pobrać w zakładce 'Dokumenty' <<<