Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Zabrze
  Dubiela, Park im. Poległych Bohaterów
  Kiedy: od 25-05-2019 15:00
  do 25-05-2019 21:30
  Cena: darmowe
  Kategoria: Koncerty i widowiska
  Tel:32/278 08 02
  E-mail:kontakt@mok.art.pl

  Majowe Granie 2019

  Muzyka świata

   25.05.2019, godz.: 15:00 - 21:30, Park przy ul. Dubiela

  Majowe Granie to impreza plenerowa o bogatej tradycji, skierowana do szerokiej publiczności - mieszkańców Zabrza oraz okolicznych miejscowości.
  W tym roku Majowe Granie zabrzmi niezwykle barwnie i radośnie - w rytmach MUZYKI ŚWIATA. Usłyszymy najlepsze zespoły grające muzykę w tym klimacie: Pure Desire, Beltaine, Viva Flamenco! oraz Trebunie-Tutki. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki przygotowaliśmy wiele atrakcji dla mam i całych rodzin, m.in. szereg animacji, konkursy z nagrodami oraz pokazy taneczne Mistrzowskiej Akademii Tanecznej oraz Cheerleaders Energy. Rodziny z dziećmi zapraszamy do miasteczka atrakcji,  najmłodsza publiczność bawić się będzie podczas występów grup tanecznych i wokalnych, w tym laureatów Zabrzańskich Festiwali.

   

  Festiwal Balonów

   

  Ciekawych i aktywnych uczestników zachęcimy do udziału w profesjonalnych zajęciach, m.in. warsztatach tanecznych, czy etno-warsztatach, przygotowanych przez Dzielnicowe Ośrodki Kultury. Niewątpliwą atrakcją będą: Festiwal Kolorów, czyli zabawa z proszkami holi oraz Festiwal Balonów. Wielbicieli czworonogów zaprosimy do Zakątka Zwierzątek przygotowanego przez Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Psitul mnie. 

   

  Majowe Granie to impreza barwna, z dużą dawką muzyki i humoru oraz  pysznego jedzenia - jej szeroka oferta gwarantuje dobrą zabawę i rzeszę odbiorców, zarówno tych najmłodszych jak i starszych. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Prezydent Miasta Zabrze Pani Małgorzata Mańka-Szulik. 

   

   

  • Szczegóły imprezy: www.mok.art.pl
  • Organizatorzy: Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, Urząd Miejski w Zabrzu 
  • Wstęp wolny. 
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany repertuaru.