Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Lublin
  Al. Unii Lubelskiej 2
  Kiedy: od 29-05-2018 09:00
  do 04-06-2018 21:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Inne
  Tel:+48 81 464 43 01
  E-mail:info@tarasyzamkowe.pl

  Magiczny Świat Iluzji

  Od 29 maja w Tarasach Zamkowych będzie można podziwiać unikatową wystawę 'Magiczny Świat Iluzji'. W ramach Dnia Dziecka, który w centrum handlowym będzie świętowany aż cały tydzień, zaprezentowanych zostanie tu aż 13 interaktywnych i zaawansowanych technicznie eksponatów. Innowacyjna ekspozycja czynna będzie do 4 czerwca.

   

   

  Głowa na stole, królik w cylindrze, komnata iluzji optycznych, grająca szafa, lewitujący stół, a także mechaniczny szachista - to tylko niektóre z magicznych eksponatów, które od 29 maja pojawią się w ramach wystawy 'Magiczny Świat Iluzji' w Tarasach Zamkowych. Każdy chętny będzie mógł tu odkryć sekrety iluzji bazujących na wiedzy z zakresu chemii, fizyki czy optyki. Dodatkowo w Magicznym Kinie widzowie zobaczą film, dzięki któremu dowiedzą się, jak na własną rękę wykonać imponujące magiczne triki. Ekspozycja potrwa do 4 czerwca.

  - Cieszymy się, że to właśnie w Tarasach Zamkowych będzie można zobaczyć wyjątkową wystawę 'Magiczny Świat Iluzji', która zawita do Lublina. Aż przez cały tydzień, w ramach Dnia Dziecka, nasi klienci będą mogli podziwiać zaawansowane technicznie eksponaty i odkrywać mechanizmy magicznych sztuczek. Zobaczą m.in.: efekty prezentowane w Disneylandzie czy w Centrum Nauki Kopernik, latającego mnicha, sekretną świątynię czy słynną szafę braci Davenport. Jestem przekonana, że interaktywna wystawa będzie się cieszyła dużym zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych, jak i ich rodziców - mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Tarasów Zamkowych.

   

  * Wystawa będzie nieczynna w dniu 31 maja (Boże Ciało)