Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wrocławski Teatr Lalek
  Gdzie: Wrocław
  pl.Teatralny 4
  Kiedy: od 22-06-2019 12:00
  Cena: 10,00 zł/osoba
  Kategoria: Wyprawy i odkrycia
  Tel:71 335 49 11 / 12 / 49
  E-mail:widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

  MACHINA TEATRALNA

  Czy zdarzyło się Wam się kiedyś być w teatrze poza godzinami spektaklu? Myślicie, że nic się wtedy w nim nie dzieje? Nic bardziej mylnego. Czasami widok z kulis jest równie ciekawy jak ten ze strony widowni.

  MACHINA TEATRALNA to interaktywny spacer po zakamarkach WTL. W trakcie godzinnych zajęć zwiedzimy miejsca, do których publiczność zazwyczaj nie ma dostępu, ale także wspólnie się pobawimy. Zadamy pytania, których zwykle w teatrze się nie zadaje i zajrzymy wszędzie tam, gdzie się nie zagląda. Oswoimy trudne słowa: sztankiet, gabit, czempuryt. Zastanowimy się, co montaż ma wspólnego z remontem, a próba teatralna z naszymi codziennymi życiowymi próbami.

  Na spacer zapraszamy wszystkie osoby niezależnie od wieku.

   

  Koncepcja i prowadzenie: 
  Elżbieta Huculak, Katarzyna Starczewska

  Czas trwania: ok. 90 min.
  Cena biletów: 10 zł

  Szczegółowe informacje, rezerwacja miejsc:

  widownia@teatrlalek.wroclaw.pl
  71 335 49 11 / 12 / 49

  UUWAGA

  I  Informujemy, że podczas warsztatów może być przeprowadzana rejestracja foto i video do celów dokumentacyjnych i promocyjnych Wrocławskiego Teatru Lalek. Zdjęcia mogą zawierać wizerunki oosób b biorących udział w zajęciach oraz prac wykonanych podczas zajęć. Udział w warsztatach jest jednoznaczny ze zgodą na ich publikację (na stronach internetowych, w social mediach, w mediach). Zgoda jest nieodpłatna i nie jest ograniczona czasowo ani terytorialnie.