Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Szatnia
Gdzie: Łomianki
Brukowa 25
Kiedy: od 19-09-2019 09:00
do 21-09-2019 21:00
Wiek: Nastolatek
Cena: darmowe
Kategoria: Sztuka i kreatywność
Tel:(22) 209 86 51
E-mail:biuro@galerialomianki.pl

Łomiankowski Kiermasz Rękodzieła w Galerii Łomianki

Zabawki, dekoracje, akcesoria, a nawet kosmetyki i biżuteria… Zastanawiasz się jakie jeszcze cuda mogą stworzyć ludzkie ręce? Odpowiedź na to pytanie poznasz już niebawem w Galerii Łomianki na Łomiankowskim Kiermaszu Rękodzieła! Co miesiąc kolejna okazja do upolowania kreatywnych wyjątkowości dla siebie i domu.
 

Poszukujesz niezwykłej ozdoby do domu? Może chcesz komuś sprawić przyjemność ofiarując mu wyjątkowy prezent? Szukasz wysokiej jakości i ważne jest dla Ciebie pochodzenie produktów, które kupujesz swojemu dziecku? Jeśli odpowiedziałeś 'tak' chociaż na jedno z powyższych pytań Twoja obecność na Łomiankowskim Kiermaszu Rękodzieła jest obowiązkowa!
 


We wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu Galeria Łomianki zostanie 'zasypana' ozdobnościami, ślicznościami, nowościami i obfitościami, które wyjdą wprost spod rąk twórców, rzemieślników i artystów. Pośród całej gamy ceramiki, dekoracji i ozdób nie zabraknie praktycznych narzędzi, ubrań, czy zabawek dla najmłodszych. Łomiankowski Kiermasz Rękodzieła to nie tylko okazja do nabycia wyjątkowych produktów stworzonych z ponadprzeciętną cierpliwością i sercem, zdobycia niepowtarzalnych prezentów świątecznych dla swoich bliskich, ale również szansa do poznania niezwykłych twórców i zainspirowania się ich dziełami sztuki.