Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 23-03-2018 09:46
  do 25-03-2018 20:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Inne
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  Łomiankowski kiermasz rękodzieła

  Zima walczy o naszą uwagę ostatkiem sił, jednak słońce za oknem zdradza nieuchronne nadejście wiosny. Pora wymieść z kątów zimowy kurz, przewietrzyć szafy i wpuścić do domu nieco koloru! Już w najbliższy weekend (23-25 marca) Galeria Łomianki zaprasza na przedświąteczny kiermasz rękodzieła.

   Nasze prababcie przyozdabiały wiosenne izby samodzielnie wykonanymi bibułowymi stroikami i kolorowymi wstążkami. Dziś, choć na artystyczne rzemiosło nie zawsze wystarcza nam czasu, a w sklepach króluje plastik, warto podtrzymywać tradycję i stawiać na oryginalność. Od piątku do niedzieli w Galerii Łomianki odbędzie się przedświąteczny kiermasz pełen koloru i artystycznych inspiracji.

   

   

  Wśród wyjątkowych produktów poszukiwacze wiosennego rękodzieła znajdą m.in. koszyczki i barwne ozdoby świąteczne od Stowarzyszenia Twórców Ludowych, wielkanocne palmy, obrusy i koronki góralskie, ceramikę i wiele innych, oryginalnych elementów wyposażenia domowego. Owoce swojej pracy zaoferują kaletnicy, metaloplastycy, artyści - malarze. Wielbiciele mody zachwycą się odzieżą z lnu, akcesoriami z filcu czy skórzaną biżuterią. Nie zabraknie naturalnych kosmetyków, a także stoisk dla najmłodszych. Wystawcy zaprezentują dziecięce ubranka, a także własnoręcznie wykonane pluszowe zabawki.

   

  Serdecznie zapraszamy na wiosenne łowy od piątku do niedzieli (23-25 marca 2018) w godzinach otwarcia Galerii.

   

  Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje - wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.

  Galeria Łomianki mieści się przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach i jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, natomiast w niedziele od 9:30 do 20.00.