Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Fundacja Nowe Pokolenie
  Gdzie: Bydgoszcz
  A.G. Siedleckiego 12
  Kiedy: od 06-11-2018 18:00
  do 22-11-2018 16:30
  Wiek: Maluch
  Przedszkolak
  Cena: darmowe
  Kategoria: Zajęcia sportowe
  Tel:52 371-10-51, 793-101-280
  E-mail:fundacja@nowe-pokolenie.pl

  Listopadowe zajęcia dla dzieci

  Listopad to miesiąc szczególny. Bardzo refleksyjny i nostalgiczny. Aby nieco ożywić tę atmosferę, chcemy w tym miesiącu zaprosić mieszkańców naszego miasta na szereg ciekawych zajęć dla dzieci. Tylko teraz możecie skorzystać z bezpłatnych wejściówek! 

   

   

  Wszystkie Maluszki (od 12 do 20 miesięcy) i ich Rodziców zapraszamy na niezwykłe muzyczne spotkanie z przesympatyczną Petronelą. Nasze zajęcia umuzykalniające wprawią Was w wesoły nastrój i naładują pozytywną energią na cały miesiąc. Możecie nas odwiedzić 13 listopada o godz. 17:10.

  Nieco starsze Maluszki (1,8-3 lata) i ich Rodziców zachęcamy do udziału rytmice. Znajdziecie tam zabawy plastyczne, muzyczne z wykorzystaniem instrumentów, będą piosenki, wierszyki i mnóstwo radości. Rytmika z Panią Bogusią odbywa się w środę: 21 listopada o 16:45. 

  Nie zapominamy też o przedszkolakach! Zachęcamy do skorzystania z zajęć, które rozwiną pasje i zainteresowania najmłodszych dzieci:

  - Metoda Ruchu Rozwijającego- zajęcia obejmują szereg ćwiczeń ruchowych dla przedszkolaków oraz ich rodziców, które są dobrą zabawą, wyzwalają naturalne zachowania, przynoszą radość i poczucie harmonii z innymi, wzmacniają poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie. Główne cele metody W. Sherborne to zaspokajanie potrzeby ruchu, potrzeby odprężenia, potrzeby ekspresji i potrzeby tworzenia. Zajęcia mają na celu zwiększenie poczucia bliskości dzieci, przynależności, zwiększenie świadomości przestrzeni i działania w niej. Zapraszamy 6 listopada o godz. 18:00.

  - Karate to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody ze sportem. Nasze zajęcia wyrabiają u ćwiczących siłę wewnętrzną, podwyższają ich samoocenę i umiejętność podejmowania decyzji w różnych sytuacjach życiowych. Kształtują u dzieci cechy charakteru, które są niezwykle przydatne w szkole tj. pokorę,  samodyscyplinę, upór w dążeniu do celu i szacunek do autorytetów. Zajęcia bezpłatne odbędą się 14 listopada o 16:45.

  - Propozycja dla utalentowanych przedszkolaków, które widzą swoją przyszłość na wielkiej scenie. Wykorzystując naturalną chęć dziecka do zabawy na zajęciach wokalno-teatralnych stworzymy możliwość nauki sztuki aktorskiej i śpiewu. To będzie czas, w którym przedszkolaki za sprawą swojej wyobraźni przeniosą się do innego świata. Będziemy uczyć wczuwania się w rolę, pracy nad emisją głosu i nad dykcją. Nauczymy też radzenia sobie ze stresem przed publicznymi występami. To wszystko już 19 listopada o 17:15.

  - Dla przedszkolaków uzdolnionych plastycznie mamy coś EXTRA! Kreatywna Plastyka dla Smyka, to zajęcia, które rozbudzą wyobraźnię każdego dziecka i rozbudzą jego wrażliwość plastyczną. Dzieci poznają różne techniki plastyczne min. origami, rzeźbę, malowanie farbami, pastelami, wycinanie, wyklejanie, wydzieranie i wiele, wiele innych. Zajęcia plastyczne odbędą się 21 listopada o 17:15

  - Na koniec coś dla roztańczonych przedszkolaków. Grupa taneczna "Iskierki" to zajęcia, które poprzez zabawę uczą podstaw różnych stylów tanecznych (tańca nowoczesnego, współczesnego czy towarzyskiego). Jest to też idealny sposób, aby zadbać o aktywność fizyczną dziecka. Serdecznie zapraszamy 22 listopada o 16:30

  Uwaga! jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej. Na zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl

  Zajęcia odbywają się na ul. A.G. Siedleckiego 12 (os. Wyżyny)

  Chcesz być na bieżąco? Polub nasz profil na facebooku ☺
  https://www.facebook.com/Dom-Edukacyjno-Kulturalny-Regnum-1295208667285880/

  Odwiedź naszą nową stronę, tam znajdziesz jeszcze więcej ciekawych informacji

  www.regnum.bydgoszcz.pl 

  Pamiętaj! w Domu Edukacyjno-Kulturalnym znajdziesz wiele więcej ciekawych i interesujących zajęć w sekcji wokalno-instrumentalnej, terapeutycznej, językowej oraz korepetycje przedmiotowe.