Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Lalki I Aktora w Wałbrzychu
  Gdzie: Wałbrzych
  M.Buczka 16
  Kiedy: od 24-06-2019 09:00
  do 06-07-2019 15:00
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Cena: darmowe
  Kategoria: Gry
  Tel:74 666 73 42
  E-mail:karolina@tedwukropek.pl

  LATO W TEATRZE 2019

   

  Podczas tegorocznej edycji zapraszamy na warsztaty pn. STĄD WYRASTAJĄ KORZENIE DRZEW, które dedykowane są dzieciom w wieku 8-12 lat. Przez dwa wakacyjne tygodnie trzydzieścioro uczestników spotyka się w Teatrze Lalki i Aktora, gdzie pod opieką pedagogów i artystów z różnych dziedzin pracuje na zajęciach teatralnych, tekstowych, ruchowych, dźwiękowych, plastycznych, filmowych, przyrodniczych i sensorycznych.

  Warunkiem udziału w warsztatach jest dostarczenie zgłoszenia (wraz z załącznikami) do sekretariatu Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu w terminie 3 - 12 czerwca 2019 (z dopiskiem "Lato w Teatrze"). Informacji o programie udziela Karolina Sobolewska (karolina@tedwukropek.pl). Dokumenty do pobrania znajdują się na stronach internetowych organizatorów.

  Do zgłoszenia należy dołączyć … “DRZEWO". Zachęćmy dzieci do stworzenia drzewa, które będzie swoistego rodzaju odzwierciedleniem ich samych, będzie mówiło/ opowiadało pewną historię będącą fragmentem lub elementem ich życia. Drzewa mogą być autentycznie wyhodowanymi roślinkami lub stanowić pracę plastyczną (rysunek, projekt przestrzenny, obraz - technika dowolna).

   

  Termin warsztatów: 24.06. - 6.07. (pokaz pracy warsztatowej 6.07./ godz. 12.00)

  Miejsce: Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

  Organizator: Fundacja t: i Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

  Projekt realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Lato w teatrze" oraz Gminę Wałbrzych.

   

  Regulamin i potrzebne zgody dostępne są na stronie Teatru.