Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Zagłębia
  Gdzie: Sosnowiec
  Teatralna 4
  Kiedy: od 06-02-2018 10:00
  do 08-02-2018 12:00
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:(32) 266 87 66 , (32) 266 07 91
  E-mail:bow@teatrzaglebia.pl , sekretariat@teatrzaglebia.pl

  Laboratorium Wroga potrzebuje ekspertów! Warsztaty dla dzieci

   

  Mamy poczucie, że w naszym krajobrazie jest coraz więcej okopów i wzajemnej wrogości. Dlatego rozpoczęliśmy eksperyment - chcemy stworzyć instrukcję obsługi wroga, znaleźć przepis na to, jak go rozbroić, jak wyjść z okopu i szukać porozumienia.  

  Efekty naszych badań widzowie będą mogli zobaczyć na scenie już 10 marca w przedstawieniu 'Wróg - instrukcja obsługi' w reżyserii Justyny Sobczyk. 

  Problem polega na tym, że jako dorośli nie radzimy sobie z tym, sami zacietrzewiamy się w postawie wrogości i potrzebujemy pomocy tych, którzy na co dzień nie są pytani o zdanie. 

  Zapraszamy dzieci w wieku 10-13 lat na warsztaty, w ramach których będziemy rozkładać wroga na części pierwsze. Przyjrzymy się temu, jak wygląda wróg, czy jest blisko czy daleko, jak się zachowujemy w jego obecności i co możemy zrobić, żeby się go nie bać. Każdy głos jest dla nas ważny! Jeśli uda nam się wspólnie opracować instrukcję obsługi wroga może może to być przełomowy moment dla polityki wewnętrznej, międzynarodowej, a nawet światowej. 

   

  Prowadzenie: realizatorzy oraz aktorzy spektaklu 'Wróg - instrukcja obsługi' 

  Terminy: 6, 7, 8 lutego, godz. 10:00-12:00. 

  Kontakt i zapisy: Biuro Obsługi Widzów, bow@teatrzaglebia.pl / 32 266 11 27 / Formularz zgłoszeniowy do wypełnienia przez rodziców/opiekunów (formularz można przesłać mailowo do BOW-u lub wypełnić w teatrze, przed rozpoczęciem warsztatów)