Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Maska
  Gdzie: Rzeszów
  Mickiewicza 13
  Kiedy: od 04-07-2017 10:00
  do 15-07-2017 14:00
  Wiek: Nastolatek
  Cena: 50,00 zł/osoba
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:605 168 500
  E-mail: edukacja@teatrmaska.pl,

  LaBOratorium - warsztaty teatralne

                 Kamil Doborowolski (fot. Teatr Maska)

   

   

  Wszystkich tych, którzy chcą twórczo spędzić czas zapraszamy na letnie warsztaty teatralne, które odbywać się będą w Teatrze Maska w Rzeszowie od 4 do 15 lipca. Podczas warsztatów skupimy się

  na poszukiwaniu różnych sposobów komunikowania się poprzez ruch. Spróbujemy wyjść poza szablonowe i schematyczne sposoby postrzegania świata i komunikacji z nim.

   

  Dziesięciodniowe warsztaty dla młodzieży i dorosłych (14-24 lata) odbywać się będą w Teatrze Maska od pon. do pt. od 10.00 do 14.00. Prowadzone przez Kamila Dobrowolskiego (aktor), Magdę Widłak (tancerka, choreograf) i Natalię Kozę (instruktor teatralny) zajęcia będą inspirować do poszukiwania sposobów komunikacji poza słowami i własnych środków wyrazu, uczyć przekładania emocji na język ciała, dialogu z tekstami i zjawiskami kultury, otwierać na odbiór i rozumienie sztuki - w szczególności tej kryjącej się pod nazwą teatr ożywionej formy. W planie zajęć między innymi: ruch kreatywny, improwizacja, podstawy komedii dell'arte i języka migowego,  praca z formą, ćwiczenia poszerzające granice wyobraźni, próby budowania postaci, ćwiczenia na koncentrację, metody zwalczania tremy i stresu, praca na emocjach.

  Twórcza atmosfera i dobra zabawa gwarantowana! Warsztaty kończyć się będą pokazem przygotowanych przez uczestników etiud, który odbędzie się 15 lipca (sobota).

  Koszt 10-dniowych warsztatów to tylko 50 zł (5 zł dziennie)!

  Zgłoszenia i  dodatkowe informacje:  edukacja@teatrmaska.pl, tel. 605 168 500

  Warsztaty odbywają się w ramach projektu 'LaBOratorium - teatr poza schematami. Warsztaty i spektakle' dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2017