Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
  Gdzie: Bytom
  Plac Karin Stanek 1, Hol II piętro
  Kiedy: od 22-02-2016 09:30
  do 25-02-2016 12:00
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Cena: 25,00 zł/osoba
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:32 389 31 09 w. 101
  E-mail:info@becek.pl

  Kraina Lodu - warsztaty plastyczne

  Kraina Lodu piękna, zaklęta, magiczna i zamknięta w słoiku, czasem miękka i przytulna. Nawet, gdy podczas ferii śnieg nie spadnie, to na tych warsztatach go nie zabraknie. Podczas każdego spotkania powstanie coś zimowego a to zamknięty w słoiku lodowy świat, a to klasyczny zimowy bohater - bałwan, zimowe pompony na czapkę, na szyję lub breloki. Motywy przewodnie: biel i dobra zabawa!
   

  Prowadzenie: Julia Krzyśków, która od bardzo dawna prowadzi bardzo różne warsztaty dla dzieci i młodzieży, założycielka PRACOWNI FRELKA. Jest nauczycielką, projektantką, miłośniczką psów i zapaloną rowerzystką. Każda praca jest dla niej twórcza a szczególnie praca z dziećmi.
   

  godzina: 9.30-12.00,

  wiek uczestników: 6-11 lat,

  cena biletu: 25 zł,

  miejsce: Hol II piętro.

   

  Cena biletów obejmują wszystkie spotkania w ramach jednego bloku warsztatowego. Program dostosowany jest do wieku uczestników.
   

   

   

  Warsztaty odbywają się w ramach XVI Zimowej Feriady Artystycznej - cyklu interdyscyplinarnych warsztatów dla dzieci i młodzieży, podczas których będzie można rozwinąć swoje talenty muzyczne, plastyczne, aktorskie poznać nowych kolegów i koleżanki z bytomskich szkół, a wszystko pod okiem charyzmatycznych prowadzących. Czekamy na osoby w wieku od 4 do 20 lat, zajęcia przygotowane są dla różnych grup wiekowych.