Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: KOSMOS
  Gdzie: Warszawa
  Bednarska 9
  Kiedy: od 18-05-2019 10:00
  do 30-06-2019 17:00
  Wiek: Maluch
  Przedszkolak
  Cena: 50,00 zł/osoba
  Kategoria: Koncerty i widowiska
  Tel:512 622 215
  E-mail:bilety@teatrmalegowidza.pl

  Kosmos

  Już 18 maja Teatr Małego Widza otwiera dodatkową siedzibę -  nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy dla rodzin z dziećmi w wieku 1-5 lat. Artystyczny projekt KOSMOS zainauguruje działalność Sceny na Bednarskiej na warszawskim Mariensztacie.

   

  Niezwykle interdyscyplinarny projekt KOSMOS, dostosowany do zdolności poznawczych najmłodszych widzów, pozwoli w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w dziecięcej wyobraźni. Podziwianie nieodkrytych dotychczas galaktyk, lot wśród deszczu meteorytów, taniec w rytmie rurofonowego disco, czy zdobywanie szczytów w stanie nieważkości - takich niecodziennych wrażeń doświadczymy na Bednarskiej 9.

   

  Wybierając się na spektakl KOSMOS, nie możemy spodziewać się tradycyjnej wizyty w teatrze. Najnowsza premiera Teatru Małego Widza to synteza wielu sztuk - coś na pograniczu instalacji, spektaklo-koncertu i muzycznego performensu, którego niezwykle ważnym elementem jest muzyka tworzona na żywo. W przestrzeniach instalacji KOSMOS pojawią się tak nieziemskie instrumenty jak hand pan, didgeridoo, harfa, ngoni, czy ableton, ale spotkamy też pięknie brzmiące, całkiem ziemskie: wiolonczelę, skrzypce, czy ukulele.

   

  Zamiast realistycznej scenografii, uczestnicy zetkną się z przedmiotami, które jedynie nawiążą swoim kształtem oraz fakturą do obiektów kojarzonych ze wszechświatem. W KOSMOSIE będziemy bawić się abstrakcją, eksperymentować i odważnie operować umownością. Całej wędrówce będą towarzyszyć opowieści artystów-przewodników, dzięki którym widzowie poczują atmosferę rzeczywistej podróży w kosmos.

   

  Premierowe pokazy KOSMOSU odbędą się 18 i 19 maja 2019 przy Bednarskiej 9.

   

  KOSMOS to partnerski projekt Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz Fundacji Teatru Małego Widza, dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

   

  Reżyseria: Agnieszka Czekierda

  Muzyka na żywo: Basia Derlak, Iza Lamik, Jolanta Kossakowska, Gwidon Cybulski, Igor Spolski, Jacek Szabrański, Sebastian Wielądek 

  Występują: Dagmara Bąk, Lena Kowalska, Aleksandra Tomaś, Jędrzej Taranek, Arkadiusz Wrzesień

  Scenografia: Studio Rygalik

  Reżyseria światła: Michał Foltak

  Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1-5 lat

  Czas trwania: 60 minut

   

   

  Termin:

  18 i 19 maja godz. 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 oraz 17:00

   

  Rezerwacja biletów: 

  tel. 512 622 215

  bilety@teatrmalegowidza.pl

   

  Więcej terminów i sprzedaż biletów online: link w zakładce 'Kup bilet'