Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego
  Gdzie: Kalisz
  pl. Bogusławskiego 1
  Kiedy: od 24-02-2018 16:00
  do 02-03-2018 09:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: od 16,00
  do 30,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:62 760 53 14
  E-mail:kasa@teatr.kalisz.pl

  Kopciuszek

  W Bajkowym Królestwie od bardzo dawna nie wydarzyło się nic niezwykłego. Od tak dawna, że nikt już nie pamięta jakichkolwiek magicznych zdarzeń. Bardzo boleje nad tym stary dobry Król i aby zaradzić brakowi czarownych wydarzeń, postanawia zorganizować wielki uroczysty bal. Na zabawę wybiera się zła Macocha i jej rozkapryszone córki, które mają nadzieję, że zostaną zapisane w księdze największych piękności Królestwa i spodobają się Księciu. Kopciuszek także marzy, aby chociaż popatrzeć na zabawę przez okna, ale zła Macocha zadaje jej mnóstwo pracy. Dobrej dziewczynie przybywa z pomocą Wróżka…
  Tak zaczyna się klasyczna bajka napisana na motywach opowieści Charles’a Perraulta.

   

   

  W głównych rolach zobaczymy nowych aktorów teatru: Kopciuszka zagra Aleksandra Pałka, w roli Księcia zobaczymy Macieja Zuchowicza. W Króla wcieli się charyzmatyczny Marcin Trzęsowski. 

  Będzie to kolejny po przebojowej 'Kolacji dla głupca' spektakl w reżyserii Bartosza Zaczykiewicza w tym sezonie w Kaliszu. W 'Kopciuszku' na Dużej Scenie zobaczymy w sumie osiemnastu aktorów -  prawie cały zespół aktorski Teatru. Aktorzy wystąpią w bajkowych kostiumach projektu Izy Toroniewicz, uszytych z ogromną dbałością o szczegóły przez teatralną pracownię krawiecką. Toroniewicz zaprojektowała również scenografię do spektaklu. Spektakl wzbogacony będzie o muzykę skomponowaną przez nagradzaną kompozytorkę Katarzynę Brochocką. Choreografię stworzy Alexandr Azarkevitch: tancerz, choreograf, reżyser, wykładowca AHE w Łodzi.

   

  Przedstawienie jest idealną propozycją dla wszystkich rodziców z dziećmi w wieku od 5 lat. Kalendarz przedstawień dostępny jest na stronie internetowej Teatru.