Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Gliwice
  Nowy Świat 55 - 57
  Kiedy: od 18-11-2019 09:00
  do 04-12-2019 15:30
  Cena: darmowe
  Kategoria: Konkursy
  Tel:503 868 422
  E-mail:darbaczewski@teatr.gliwice.pl

  Konkurs: Świąteczna Gwiazdka

  Szybkimi krokami zbliża się czas Bożego Narodzenia. A wiemy, że przygotowanie małego cudeńka na choinkę wymaga czasu i pracy. Dlatego już dziś ogłaszamy nasz nowy konkurs.
  Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza wszystkich małych i dużych twórców do konkursu na projekt własnoręcznie wykonanej ozdoby świątecznej.

   

  Czekamy na prace przestrzenne w dowolnej technice i rozmiarze. Na konkurs przyjmujemy prace tylko w dwóch kolorach: białym lub srebrnym.

   

  W konkursie przyznajemy dziesięć równorzędnych nagród. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają zestawy książkowe oraz podwójne zaproszenia na wybrany przez siebie spektakl Teatru Miejskiego w Gliwicach (termin wybranego spektaklu do ustalenia z Biurem Obsługi Widzów). Prace nagrodzone, oraz pozostałe zgłoszone na konkurs, zostaną zaprezentowane w foyer teatru w okresie świątecznym.

   

   

  Każda praca powinna być osobno podpisana, na dołączonej do pracy białej karteczce, wielkości 5 cm x 5 cm (imię i nazwisko autora, wiek autora, imię i nazwisko opiekuna, nazwa placówki, oraz podany adres mailowy oraz telefon do kontaktu).

  Prosimy o czytelne podpisywanie prac! Prace podpisane nieczytelnie lub bez kompletu danych o uczestniku nie będą brane pod uwagę przy rozstrzyganiu konkursu.

   

  Do zgłoszeń proszę dołączyć podpisane zgody wymagane Regulaminem Konkursu (załącznik na dole strony) oraz wymogami prawnymi, dotyczącymi ochrony danych osobowych (do pobrania w zakładce 'Dokumenty')

   

  Prace należy dostarczyć do dnia 04.12.2019 (środa), do godz. 15.30 na adres: Teatr Miejski w Gliwicach, ul. Nowy Świat 55-57, (Biuro Obsługi Widzów), 44-100 Gliwice.

  Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie Teatru Miejskiego w Gliwicach w ciągu siedmiu dni od daty zakończenia konkursu.

  Ponadto laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej mailowo i telefonicznie w ciągu siedmiu dni od daty zakończenia konkursu (przypominamy: czytelnie wpisujcie maile i telefony).

  Nagrody przyznane w konkursie będą do odebrania w siedzibie Teatru. Nie przewidujemy wysyłki nagród.

   

  W razie pytań prosimy o kontakt mailowy:
  Daniel Arbaczewski
  darbaczewski@teatr.gliwice.pl
  tel. 503 868 422

  Zapraszamy do udziału w konkursie.

  Zespół Teatru Miejskiego