Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Wodzisław Śląski
  ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
  Kiedy: od 17-05-2016 11:30
  do 17-05-2016 15:30
  Wiek: Nastolatek
  Cena: darmowe
  Kategoria: Muzea, zamki i pałace
  Tel:(32)4554855
  E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

  Konkurs Gazety Wodzisławskiej - 'Wodzisławskiej rodziny przypadki"

  Lubisz pisać? Jeśli tak, Gazeta Wodzisławska zachęca do wzięcia udziału w konkursie. Temat bliski jest nam wszystkim. Bohaterem opowiadania ma być wodzisławska rodzina. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

   

   

  Regulamin konkursu na opowiadanie "Wodzisławskiej rodziny przypadki":

   

  1. Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Organizatorem jest redakcja Gazety Wodzisławskiej w ramach wydarzenia "Rodzina razem się trzyma" organizowanego przez Wodzisławskie Centrum Kultury. Tematem opowiadania ma być sytuacja, w której uczestniczyła cała rodzina.

   

  2. Zasady uczestnictwa:

  Zgłoszenia dokonują osoby dorosłe. Nadesłany tekst nie może przekraczać 5 tys. znaków (ze spacjami). Powinien zawierać tytuł, dane osobowe i kontaktowe. Każdy z uczestników może nadesłać tylko jedno opowiadanie. Prace należy przesyłać na adres mailowy gazeta@wck.wodzislaw.pl bądź dostarczyć do siedziby redakcji mieszczącej się w Wodzisławskim Centrum Kultury przy ul. ks. płk. W. Kubsza 17 do 25 maja do godz. 15.00.

  Nadsyłając pracę i podając dane osobowe uczestnik wyraża zgodę na ich wykorzystanie na potrzeby konkursu. Przesłanie pracy przez uczestnika konkursu oznacza, że nie naruszył on praw autorskich innych osób.

   

  3. Opowiadania oceniane będą przez trzyosobowe jury. Nagrodzona zostanie jedna praca spełniająca wymogi formalne i charakteryzująca się m.in. oryginalnością, nietypową formą, znajomością poprawnej polszczyzny. Zachęcamy, by w tworzenie pracy zaangażowali się wszyscy członkowie rodziny.

   

  4. Zwycięzcę poznamy 29 maja podczas imprezy "Rodzina razem się trzyma". Wyróżnione opowiadanie umieszczone zostanie na łamach Gazety Wodzisławskiej i na portalu internetowym miesięcznika. Zwycięzca otrzyma nagrodę o wartości 250 zł.

   

  5. Organizator zastrzega sobie prawa do:

  a) wprowadzania zmian w regulaminie konkursu,
  b) odstąpienia od organizowania konkursu bez podania przyczyny,
  c) nierozstrzygnięcia konkursu,
  d) rozstrzygania w kwestiach nieuregulowanych postanowieniami regulaminu.