Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Warszawa
  al. Niepodległości 77/85
  Kiedy: od 01-04-2019 09:00
  do 01-06-2019 16:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: darmowe
  Kategoria: Konkursy
  Tel:(22) 645 20 55

  Konkurs Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom

  Do 1 czerwca br. można zgłaszać dzieci w I Konkursie Dziecięcych Talentów. Konkurs to inicjatywa Polskiego Radia Dzieciom, mająca na celu odkrywanie i promocję najbardziej utalentowanych, najmłodszych słuchaczy radia. Udział w projekcie nie tylko umożliwi realizację marzeń każdego artysty, czyli wzięcie udziału w nagraniu płyty oraz koncercie laureatów. To przede wszystkim szansa na rozwijanie dziecięcych pasji, edukację muzyczną i oswajanie ze sceną estradową. 

   

   

  Umiejętność publicznego występowania jest obecnie określana jako jedna z najważniejszych kompetencji miękkich. Dla wielu osób to jednak wciąż lęk nie do pokonania, który wiąże się z silnym, nierzadko paraliżującym stresem. Konkurs pozwoli najmłodszym oswoić strach i zmierzyć się z trudnymi emocjami, towarzyszącymi występom publicznym. To także doskonała szansa do kontaktu i integracji z rówieśnikami, nawiązywania pierwszych, młodzieńczych przyjaźni oraz przeżywania wspólnej przygody poprzez zabawę.

  Zadanie konkursowe polega na zaśpiewaniu utworu lub wyrecytowaniu wiersza w języku polskim. Jeżeli uczestnik pochodzi z rodziny dwujęzycznej, może zgłosić utwór w kategorii zagranicznej. Młodych artystów oceniać będą m.in. Szymon 'Simon' Radzimierski i Natalia Kukulska - Jeżeli muzyka jest Waszą pasją, bardzo serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w konkursie. Nagrodą dla najlepszych wykonań będzie udział w nagraniu płyty. Ja swój pierwszy album nagrałam właśnie jako dziecko, mając lat 10 i stało się to dla mnie wielką, wspaniałą przygodą - mówi jurorka konkursu. 

   

  Wykonane utwory, oprócz Natalii Kukulskiej i Szymona 'Simona' Radzimierskiego ocenią również: Daria Druzgała, Marcin Kusy oraz słuchacze Polskiego Radia Dzieciom w internetowym głosowaniu. Jury wybierze 10. uczestników w kategorii 'wiersz' i 10. uczestników w kategorii 'piosenka'.Zgłoszenia w trzech kategoriach wiekowych: do 5 lat, 6-9 lat oraz 10-13 lat przyjmowane są na dwa sposoby. Można załączyć plik audio z nagranym utworem i wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy lub wysłać plik wideo w wiadomości na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych. Utwory nadsyłać można do 1 czerwca br. na adres konkurstalentow.polskieradio.pl albo na facebook.com/radiodzieciom

   

  W naszym konkursie nie ma przegranych! Każde dziecko może wziąć udział w programie nadawanym na żywo i zaistnieć na antenie Polskiego Radia Dzieciom.

   

  <<< Regulamin konkursu dostępny jest w zakładce po lewej stronie 'Dokumenty' <<<

   

  Więcej informacji na stronie: konkurstalentow.polskieradio.pl oraz na oficjalnym fan page’u stacji https://pl-pl.facebook.com/radiodzieciom/