Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Gdzie: Wodzisław Śląski
ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
Kiedy: od 12-06-2016 17:00
do 12-06-2016 19:30
Wiek: Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: 10,00 zł/osoba
Kategoria: Taniec
Tel:324554855
E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

Koncert Vladislavii

Już 12 czerwca na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury zrobi się barwnie i kolorowo, popłyną dźwięki z różnych stron świata, a oko zachwycać będą nie tylko stroje, ale i piękne choreografie oraz ciekawe kroki z różnych krajów. Widownia będzie mogła przenieść się do Turcji, Bułgarii, Rosji, Białorusi i nie tylko.

 

Zaprezentowane zostaną także oryginalne szkockie tańce w wykonaniu zespołu z Edinburgha z Szkocji. 'Nasza dolina', która gościnnie wystąpi z Vladislavią zaprezentuje także suitę tańców kurpiowskich, oprócz tego zespół z Edinburgha ma coś specjalnego dla wodzisławskiego zespołu... To co otrzyma 'Vladislavia' to prawdziwy skarb. A co to? Przekonacie się  już w czerwcu.

 

Koncert odbędzie się 12 czerwca o godzinie 17:00.

 

Bilety w cenie 10 zł można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek - wtorek - czwartek - piątek 12:00 - 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży http://www.biletomaniawck.pl/. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.