Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • Płatność kartą
  • WC
  • Pod dachem
  • Szatnia
Miejsce: Dom Muzyki i Tańca
Gdzie: Zabrze
Gen. de Gaulle’a 17
Kiedy: od 21-05-2016 17:00
do 21-05-2016 19:30
Wiek: Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: od 40,00
do 50,00 zł/osoba
Kategoria: Sztuka i kreatywność
Tel:(32) 271 56 41
E-mail:sekretariat@dmit.com.pl

Koncert inaugurujący IX Metropolitalne Święto Rodziny

Idea Metropolitalnego Święta Rodziny zrodziła się w 2007 r. podczas śląskiej pielgrzymki samorządowców i parlamentarzystów do Rzymu w 750-lecie śmierci św. Jacka, patrona Śląska. Inicjatorkami przedsięwzięcia były śp. Krystyna Bochenek oraz prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

 

W tym roku MŚR obchodzić będziemy już po raz dziewiąty, a hasło tegorocznej edycji to "Rodzina wspólnotą miłosierdzia". Jak co roku na program obchodów złożą się różnorodne imprezy, m.in. koncerty, festyny, pikniki, warsztaty, konferencje, spektakle teatralne itp., które zaplanowano na terenie śląskich miast. Wiele z imprez odbędzie się w Zabrzu, a jedną z nich będzie koncert inauguracyjny. Tym razem w Domu Muzyki i Tańca wystąpią - Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Opera Quartet z gościnnym udziałem Andrzeja Lamperta. Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym koncercie.

 

Bilety w cenie 40 oraz 50 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

 

 

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).