Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Wodzisław Śląski
  ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
  Kiedy: od 22-05-2016 18:00
  do 22-05-2016 20:30
  Wiek: Nastolatek
  Cena: 40,00 zł/osoba
  Kategoria: Koncerty i widowiska
  Tel:324554855
  E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

  Koncert Haliny Kunickiej z okazji Dnia Matki

  Ponad 3000 razy występowała już w Polsce ze swym recitalem. Teraz wystąpi dla wodzisławskiej publiczności z dedykacjom dla mam. Halina Kunicka od lat jest jedną z najbardziej lubianych polskich piosenkarek i od lat tą popularność utrzymuje. Znają ją wszyscy: jak zresztą mogli by jej nie znać, jeśli - 14 albumów płytowych rozeszło się w nakładzie przekraczającym ponad milion egzemplarzy.  Do jej największych przebojów należą: "Orkiestry dęte", "Niech no tylko zakwitną jabłonie", "Lato, lato czeka", "Od nocy do nocy", "To były piękne dni". Wiele piosenek napisali specjalnie dla niej Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka i Ernest Bryll.

   

  Artystka sięga też po klasykę przedwojennego kabaretu i romanse rosyjskie. Koncertowała i koncertuje ze swoim recitalem po Polsce, ale także w Europie, Izraelu, USA, Kanadzie i Australii. W 1972 r. reprezentowała Polskę w zespole artystów na Olimpiadzie. W paryskiej Olimpii śpiewała wraz z innymi polskimi wokalistkami. Podczas koncertu 'Świat nie jest taki zły' usłyszeć będzie można takie kompozycje jak: "Co się nażyłam", "Co się stało z moją klasą", "Niech no tylko zakwitną jabłonie", "Od nocy do nocy", "Jeżeli możesz", "Spotkamy się za 10 lat", "To były piękne dni".

   

  Halina Kunicka w Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpi w towarzystwie Jerzego Derfla.

   

  JerzyDerfl

  Kompozytor, pianista, aranżer. Studiował w PWSM w Warszawie w klasie fortepianu (1960-65). Autor utworów instrumentalnych, wokalno-instrumentalnych, fortepianowych, musicali, muzyki teatralnej, radiowej, rozrywkowej, baletowej, telewizyjnej i filmowej. Od wielu lat współpracuje jako kompozytor i akompaniator podczas recitali Wojciecha Młynarskiego.

   

  Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. 

  Kasa WCK czynna: poniedziałek - wtorek - czwartek - piątek 12:00 - 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami.

   

  Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.