Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
  Gdzie: Bytom
  Pl. Karin Stanek 1
  Kiedy: od 12-12-2015 10:00
  do 12-12-2015 17:00
  Wiek: Wszyscy
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:32/3893109 w. 101
  E-mail:a.stoklos@becek.pl

  Klub Zielonej Żyrafy "Świat Warsztatów"

  Nic nie wygląda piękniej jak własnoręcznie udekorowana choinka czy samodzielnie ozdobiony stół, przy którym gromadzi się rodzina w wigilijny wieczór. Grudniowe spotkanie w Klubie Zielonej Żyrafy poświęcimy na przygotowanie gwiazdkowych dekoracji. Zapraszamy na warsztaty, które wprowadzą Was w nastrój Bożego Narodzenia.

   

  Animatorzy z grupy Świat Warsztatów zapraszają do wspólnej zabawy podczas warsztatów wykonywania odlewów gipsowych oraz zdobienia bombek. Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić się roli rzemieślnika/artysty i projektanta - wykona odlew gipsowy, pomaluje i ozdobi już gotową figurkę gipsową oraz bombkę choinkową. Inspiracją do stworzenia własnych projektów będzie ceremonia malowania buziek, a sposobem na chwilowe braki skupienia zabawy z chustą animacyjną.

   

  PROWADZĄCY to zgrany zespół absolwentów studiów pedagogicznych, którzy pomimo młodego wieku z zapałem i energią przeprowadzili już wiele podobnych warsztatów w szkołach i przedszkolach oraz na różnych imprezach plenerowych. Łapią doskonały kontakt z dziećmi i wspólnie z nimi doskonale bawią się na zajęciach.

   

   

  Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  CZAS: 12 grudnia (sobota), godz. 10.00 - 13.00 lub 14.00 - 17.00

  MIEJSCE: BECEK Bytomskie Centrum Kultury, Sala Akwarium

  BILETY: 15 zł

   

  KONTAKT:

  32/3893109 w. 101