Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
  Gdzie: Bytom
  Plac Karin Stanek 1, Akwarium
  Kiedy: od 06-02-2016 10:00
  do 06-02-2016 12:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 15,00 zł/osoba
  Kategoria: Jedzonko
  Tel:32 389 31 09 w. 101
  E-mail:info@becek.pl

  Klub Zielonej Żyrafy - Gotuj z (ciocią) Zieleniną!

   

  W trakcie warsztatów uczestnicy zapoznają się z zasadami zdrowego odżywiania. Warsztaty obejmują przygotowanie kilku zdrowych dań opartych na świeżych składnikach. Każdy z uczestników weźmie czynny udział w ich przygotowaniu. Zakończenie stanowi wspólny posiłek, a nadwyżki są zabierane przez uczestników do domu.

   

  O prowadzącej: Magdalena Cielenga-Wiaterek, autorka wegetariańskiego bloga Zielenina, a także książki "Zielenina na talerzu. Wegetariańsko, sezonowo, lokalnie". Współpracująca z fundacjami promującymi zdrowe odżywianie wśród dzieci i  dorosłych. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego odżywiania. Redaktor naczelna magazynu "Maszkety". Od wielu lat prowadzi warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych.   

   

  CZAS: 6 lutego (sobota), godz. 10.00 

  MIEJSCE: sala Akwarium

   

   

  Klub Zielonej Żyrafy

   

   

   

  Cykl warsztatów artystycznych dla dzieci  z rodzicami. Klub Zielonej Żyrafy promuje twórczą edukację. Wspólne działania rodziców i dzieci podczas warsztatów, pozwalają na lepsze wzajemne poznanie się, a także na odkrywanie drzemiących w nich talentów i pasji. Zajęcia w Klubie Zielonej Żyrafy są propozycją  na niebanalne spędzenie sobotniego przedpołudnia w miłej i twórczej atmosferze. To wspólna, rodzinna, kreatywna zabawa. Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych artystów, instruktorów i pedagogów. W programie warsztatów: zajęcia interdyscyplinarne, plastyczne, muzyczne, taneczne, teatralne.