Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
  Gdzie: Bytom
  Pl. Karin Stanek 1
  Kiedy: od 17-02-2018 10:00
  do 17-02-2018 12:30
  Cena: 20,00 zł/osoba
  Kategoria: Taniec
  Tel:032/ 389 31 09
  E-mail:sekretariat@becek.pl

  Klub Zielonej Żyrafy

  Z przyczyn losowych i od nas niezależnych nastąpiła zmiana prowadzącego zajęcia. Zamiast Katarzyny Rybok zajęcia poprowadzi Magdalena Wilczek. 

   

  Klub Zielonej Żyrafy zaprasza dzieci wraz z rodzicami, dziadkami lub opiekunami.

  Warsztaty taneczne dla dzieci z rodzicami 'Zimowe tańcowanie'

  Zimowe tańcowanie to magiczne odkrywanie, nogą zamiatanie i ręką machanie. Dla małych i dla dużych, dla całej rodziny rozbudzimy taniec i wesołe miny. Turlanie, skakanie, pląsy i tupanie to ruch idealny na sobotnie spotkanie. Ciałem zdefiniujmy co w muzyce buczy a szybko tańczyć każdy się nauczy. Twórcze tańcowanie, ruchu kreowanie to na tym warsztacie jest nasze zadanie. Zabierz stój lekki i dobre skarpetki, odwagi troszeczkę i wyobraźni łyżeczkę. A małe rekwizyty, piłki i kartony pomogą nam stworzyć spektakl wymarzony.

   

  Prowadzenie zajęć: Magdalena Wilczek

  Absolwentka Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Edukacji Przedszkolnej, tancerka i solistka grupy reprezentacyjnej Zespołu Pieśni i Tańca "Mały Śląsk" w Radzionkowie, uczestniczka międzynarodowych festiwali folklorystycznych w Polsce i poza granicami Polski; wieloletni instruktor tańca w licznych placówkach. Obecnie pracuje jako instruktor zajęć tanecznych i rytmicznych dla najmłodszych w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark oraz prowadzi instruktaż tańca ludowego w ZPiT "Mały Śląsk".

   

  czas trwania: ok. 2,5 godz.

  bilety: 20 zł od osoby
  miejsce: Akwarium