Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Mysłowice
  Grunwaldzka 7
  Kiedy: od 29-04-2017 15:00
  do 29-04-2017 17:00
  Wiek: Maluch
  Przedszkolak
  Cena: od 15,00
  do 20,00 zł/osoba
  Kategoria: Koncerty i widowiska
  Tel:48 (032) 222 66 70
  E-mail:sekretariat@m-ok.pl

  Klub dla dzieci i rodziców "100 pociech"

  W ramach Klubu 100 Pociech otwieramy cykl koncertów skierowanych dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Koncert dla niemowląt i małych dzieci z rodzicami to forma spotkania z muzyką dostosowana i przygotowana właśnie dla tak szczególnego i delikatnego odbiorcy. Zamysł opiera się na teorii uczenia muzyki E.E. Gordona - amerykańskiego muzyka, profesora Uniwersyteckiego, badacza rozwoju muzycznych zdolności u dzieci.

  Koncert odbywa się w przyjaznej przestrzeni na kolorowych materacach, kocykach i poduchach, publiczność ma się czuć jak na letnim pikniku, a muzycy ustawieni wokoło tak, aby dźwięki otaczały małą publiczność. To doskonała zabawa dla całej rodziny! Zespół muzyków grających na żywo, elementy umuzykalniających zabaw, śpiew, klaskanie, podskoki, przytupy i wesołe pląsy w bezpiecznej przestrzeni przygotowanej z myślą o najmłodszych.

  Pierwsze spotkanie z zespołem Violindi w Mysłowickim Centrum Kultury poprowadzi nas muzycznie w brzmienia irlandzkie i celtyckie, a rodzice nauczą się kilku wesołych piosenek do wspólnych zabaw ze swoją pociechą. Będą też kolorowe bańki i inne niespodzianki…

   

  Wstęp: 15 zł - dziecko, 20 zł - rodzic.