Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka
  Gdzie: Pacanów
  Kornela Makuszyńskiego 1
  Kiedy: od 24-11-2019 13:00
  do 24-11-2019 17:00
  Cena: od 10,00
  do 30,00 zł/osoba
  Kategoria: Gry
  Tel:+48 41 376 50 79
  E-mail:ecb@pacanow.eu

  Katarzynki i Andrzejki w Centrum Bajki!

   

  24 listopada w godz. 13.00 - 17.00 Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie  zaprasza na bajkowe Katarzynki i Andrzejki - szaloną zabawę dla dorosłych i dzieci z udziałem czarownic i wróżek.

  Program  jest  pełen  atrakcji, które wybuchną z całą mocą, pociągając za sobą wszystkich uczestników.

  O 13:30 i 15:00 - odbędzie się Bubble show Arkadiusza Gwizdały, zwycięzcy programu Mam Talent, którego pokochały miliony telewidzów za  niezwykłe bańki mydlane, które tworzy w sposób znany tylko sobie.

  Przez cały czas, aż do balu, będą działać strefy warsztatowe, na których będzie można wykonać czarodziejskie kapelusze i szyszkowe pająki, a także wziąć udział w chemicznym czary mary i slime. Będzie także malowanie twarzy i magiczne fotolustro. 

  Nie zabraknie też wróżb: dla chłopców w strefie Katarzynki i dla dziewczynek w strefie Andrzejek. W obu miejscach spotkamy wiele tajemniczych akcesoriów. Chcącym poznać przyszłość zaczarowana kula prawdę powie. Dla wszystkich gości przygotujemy dyniowe przekąski i KarmeLOVE słodkości. 

   Przez cały czas trwania imprezy, aż do balu, czynna będzie Garderoba Czarów, gdzie wszyscy, którzy zapomnieli się odpowiednio przebrać wyczarują coś dla siebie. A od 16.00 zacznie się bal u czarownic - tylko dla odważnych uczestników spotkania!!!

   

  Liczba miejsc ograniczona! 

  Obowiązkowa rezerwacja online: andrzejki.centrumbajki.pl

  Bilet normalny 10 zł, rodzinny 30 zł