Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Figur
  Gdzie: Kraków
  Kanonicza 11
  Kiedy: od 22-04-2018 11:00
  do 22-04-2018 12:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 15,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:+48 880 280 740
  E-mail:figurki@teatrfigur.pl

  Kartki Pana Andersena

  Z wiosennym wiatrem nie ma żartów. Przekonał się o tym sam Pan Andersen, któremu silny podmuch wyrwał z rąk cenny rękopis i świat baśni stanął na głowie. Co teraz będzie z Ołowianym Żołnierzykiem i Calineczką? Na pomoc muszą przybyć mali widzowie, którzy uporządkują, dopowiedzą a nawet wymyślą na nowo baśnie Andersena.

   

  Teatr Figurki zaprasza serdecznie dzieci w wieku 4-8 lat wraz z rodzicami, opiekunami i dziadkami na wyjątkowy, cieniowy spektakl pt. 'Kartki Pana Andersena', który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 22 kwietnia, o godz. 11:00 w księgarnio-kawiarni BONA przy ul. Kanoniczej 11 w Krakowie.

   

   

  'Kartki Pana Andersena' to historia osadzona w barwnym świecie baśni Hansa Christiana Andersena. Spektakl ma charakter kameralny, otwiera przed dziećmi magiczny świat teatru cieni i zaprasza do aktywnego udziału - wspólne próbujemy opowiedzieć historię Calineczki. Nie jest to jednak takie proste z powodu ogromnego bałaganu panującego w baśniach. Wszystko z powodu nagłego, wiosennego wiatru, który pomieszał kartki rękopisu. W kwiatuszku zamiast Calineczki siedzi obrzydliwa, wilgotna ropucha. Do myszy i Calineczki zamiast kreta przychodzą w gości 'stare trolle pierwszej klasy z ogonami'.

   

  Czy małym, bystrym widzom uda się wyłapać wszystkie błędy w baśni? 

  Czy uporządkują historię Calineczki? 

  Spektakl przechodzi naturalnie we wspólną zabawę cieniową.

   

  Obowiązują rezerwacje biletów: figurki@teatrfigur.pl lub telefonicznie +48 880 280 740.

  Koszt biletów - 15 złotych.

  Spektakl dla dzieci w wieku 4-8 lat.