Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Figur
  Gdzie: Kraków
  Kanonicza 11
  Kiedy: od 25-02-2018 15:00
  do 25-02-2018 16:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: od 10,00
  do 15,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:880 280 740
  E-mail: figurki@teatrfigur.pl

  Kartki Pana Andersena

  Teatr Figurki zaprasza widzów w wieku 4-7 lat wraz z rodzicami, opiekunami i dziadkami do księgarnio-kawiarni BONA (ul. Kanonicza 11) na spektakl 'Kartki Pana Andersena'. W najbliższą niedzielę, 25.02.2018 o godz. 15:00 będzie można odbyć cieniową podróż do świata najpiękniejszych baśni.

   

   

  'Kartki Pana Andersena' to czarująca opowieść zrealizowana w technice teatru cieni. To historia osadzona w barwnym świecie baśni Hansa Christiana Andersena. Kiedy Pan Andersen skończył spisywać swoje baśnie, to udał się z rękopisem w dłoni do swojego wydawcy, by dzieci na całym świecie mogły poznać historię Calineczki czy Dzielnego Ołowianego Żołnierzyka. Wiosenny wiatr pokrzyżował mu jednak plany. Silny podmuch porwał i rozsypał wszystkie kartki i świat baśni stanął na głowie. W kwiatuszku zamiast Calineczki siedzi obrzydliwa, wilgotna ropucha. Do myszy i Calineczki zamiast kreta przychodzą w gości 'stare trolle pierwszej klasy z ogonami'. Na pomoc Panu Andersenowi i jego baśniom muszą przybyć mali widzowie, którzy dopowiedzą, uporządkują a czasem wymyślą na nowo baśnie Andersena. Powstający w interakcji z widzami spektakl każdorazowo jest inny - wszystko zależy od wyobraźni i humoru publiczności.

   

  Baśń opowie Alla Maslovskaya. Historię wzbogacają piękne, cieniowe obrazy. Spektakl naturalnie przechodzi we wspólną zabawę cieniową - rodzinne warsztaty.

   

  Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacji miejsc można dokonywać mailowo: figurki@teatrfigur.pl lub telefonicznie: 880-280-740. 

  Bilety: dziecko - 15 zł, rodzic - 10 zł. 

  Spektakl dla dzieci w wieku 4-7 lat.