Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Teatr Figur
  Gdzie: Kraków
  Kanonicza 11
  Kiedy: od 24-09-2017 16:00
  do 24-09-2017 18:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: od 10,00
  do 15,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:+48 880 280 740
  E-mail:figurki@teatrfigur.pl

  Kartki Pana Andersena

  Teatr Figurki, czyli scena dla najmłodszych Teatru Figur Kraków, zaczyna kolejny teatralny sezon i zaprasza krakowską, najmłodszą publiczność do księgarnio-kawiarni Bona (Kanonicza 11). W każdym nadchodzącym miesiącu będzie można w Bonie oglądać spektakle Teatru Figurki i uczestniczyć w teatralnych warsztatach dla dzieci. Pierwszy spektakl tej jesieni odbędzie się w niedzielę, 24.09.2017 o godzinie 16:00. Zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat wraz z opiekunami na 'Kartki Pana Andersena'. 

   

  Kartki Pana Andersena, źródło: Teatr Figur Kraków

   

  'Kartki Pana Andersena' to czarująca opowieść zrealizowana w technice teatru cieni. To historia osadzona w barwnym świecie baśni Hansa Christiana Andersena. Kiedy Pan Andersen skończył spisywać swoje baśnie, to udał się z rękopisem w dłoni do swojego wydawcy, by dzieci na całym świecie mogły poznać historię Calineczki czy Dzielnego Ołowianego Żołnierzyka. Wiosenny wiatr pokrzyżował mu jednak plany. Silny podmuch porwał i rozsypał wszystkie kartki i świat baśni stanął na głowie. W kwiatuszku zamiast Calineczki siedzi obrzydliwa, wilgotna ropucha. Do myszy i Calineczki zamiast kreta przychodzą w gości 'stare trolle pierwszej klasy z ogonami'. Na pomoc Panu Andersenowi i jego baśniom muszą przybyć mali widzowie, którzy dopowiedzą, uporządkują a czasem wymyślą na nowo baśnie Andersena. Powstający w interakcji z widzami spektakl każdorazowo jest inny - wszystko zależy od wyobraźni i humoru publiczności.

   

  Baśń opowie Alla Maslovskaya. Historię wzbogacają piękne, cieniowe obrazy. Spektakl naturalnie przechodzi we wspólną zabawę cieniową - rodzinne warsztaty.

   

  Bilety: dziecko - 15 zł, rodzic - 10 zł. Spektakl dla dzieci w wieku 4-7 lat.

   

  Rezerwacje biletów: figurki@teatrfigur.pl lub telefonicznie +48 880 280 740.