Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Wodzisław Śląski
  ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
  Kiedy: od 15-04-2016 18:30
  do 15-04-2016 20:30
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: 50,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:(32)4554855
  E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

  Kabaret SMILE

  Jedna z czołowych grup kabaretowych wraca do Wodzisławia Śląskiego z jednym z najnowszych programów 'To Ci tłumaczę'. Już dziś zapraszamy na ten wyjątkowy wieczór pełny dobrego humoru.

   

  Artyści z tego kabaretu preferują skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubią bawić się formą. Szukają absurdów życia codziennego i przenoszą je na scenę. Uwielbiają śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też ich silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikają humoru politycznego, bo jak sami mówią 'po co parodiować komedię'. Kabaret to ich pasja. A publice, która ich wręcz uwielbia... nie schodzi SMILE z twarzy. Drodzy Państwo przed Wami występ Kabaretu Smile.

   

  "To Ci tłumaczę!" to tytuł najnowszego programu Kabaretu Smile z Lublina. Jak sam tytuł sugeruje Andrzej, Paweł i Michał podczas prawie dwugodzinnego spektaklu starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia w stylu kabaretu Smile. Dylematy młodego ojca oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco. Pojawia się "youtuberka" o skomplikowanym pseudonimie artystycznym. Artyści tłumaczą też i zwracają uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii, ale też od dopalaczy. Choć śmiało stwierdzić można, że to pierwsze z powodzeniem w nowym programie wykorzystują.

   


  Skład: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier, Michał Kincel

   

  Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. 

  Kasa WCK czynna: poniedziałek - wtorek - czwartek - piątek 12:00 - 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami.

   

  Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.