Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury Jastrzębie-Zdrój
  Gdzie: Jastrzębie-Zdrój
  Al. Piłsudskiego 27
  Kiedy: od 06-03-2016 18:00
  do 06-03-2016 20:30
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: 30,00 zł/osoba
  Kategoria: Koncerty i widowiska
  Tel: 32 4717924; 32 4731012
  E-mail:sekretariat@mok.jastrzebie.pl

  Kabaret Łowcy.B

  Kabaret Łowcy.B istnieje od 2003 r. W pierwszym roku działalności udało mu się wygrać niemal wszystkie ważne kabaretowe festiwale. 

  Dzisiaj konkursy już za Nimi. Jako jedyny kabaret mieli okazję występować 3 razy na przystanku Woodstock  i jako jedyni na dużej scenie przed kilkudziesięciotysięczną publicznością! 

  Od zawsze z muzycznym zacięciem, od zawsze spontaniczni  i niepowtarzalni. Na Ich występach osobliwa energia aż kipi. Jedyni w Polsce tworzą kabaret wbrew logice i utartym schematom. U Nich rządzi absurd, groteska  i zaskoczenie. Wiele osób porównuje Ich do legendarnego Monty Pythona. Za takie skojarzenia się nie obrażają, bynajmiej.  Pomimo szalonego podejścia do sztuki kabaretowej tworzą świadomie i w zgodzie z własnymi sumieniami.

  Są autorami wielu, wielu hitów. Skecze takie jak Pijacy, Musical czy Pralka to już klasyka polskiego kabaretu.
  Tyle z przeszłości.

  W najnowszym programie konsekwentnie podążają w wyznaczonym przez siebie kierunku. Skecze, którymi publiczność już teraz może się cieszyć na Ich występach, będą miały swoje telewizyjne premiery na kabaretonach m.in. w Płocku, Mrągowie i Koszalinie. Zachęcającym zwiastunem ich nowego przedstawienia jest skecz "Jeden z dziesięciu" , nagrany podczas XX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK.

  Wydawać by się mogło, że Łowcy.B  to kabaret. Jednak to wiele więcej niż kabaret. Podczas jednego występu oferują błyskotliwe skecze, dobrą muzykę oraz niepowtarzalność przez ciągłe improwizowanie. Program to cały koncept, w którym oprócz gagów ważne są również światła, rytm, show, ultrafiolet i to coś... 

  Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie kina Centrum.