Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wodzisławskie Centrum Kultury
  Gdzie: Wodzisław Śląski
  ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
  Kiedy: od 20-05-2017 20:00
  do 20-05-2017 23:00
  Cena: 50,00 zł/osoba
  Kategoria: Kina, teatry i opery
  Tel:(32) 455 48 55
  E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

  Kabaret "Jurki"

  Kabaret "Jurki" - laureaci Przeglądu Kabaretów PAKA, 20 maja wystąpią w Wodzisławskim Centrum Kultury.

   

  "Święta polskie" tak zatytułowany jest najnowszy program kabaretu "Jurki", z którym artyści pojawią się w Wodzisławiu Śląskim. Czy i dlaczego warto świętować? Czy święta kończy jakaś głębsza refleksja albo burzliwa wymiana zdań? O tym będziemy mieli okazję przekonać się już w sobotę, 20 maja o godzinie 20:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

   

  Wysoki poziom żartów, nieprzeciętne umiejętności aktorskie, doskonała obserwacja codzienności kwitowana niebanalną puentą przekłada się na skecze, które rozbawią do łez. A dzięki improwizacji, na jaką zwykle pozwalają sobie kabareciarze, możemy zapomnieć o nudzie i liczyć na sceniczne niespodzianki. Każdy z artystów, a jest ich troje, to duża indywidualność, co przekłada się na świetne widowisko. Jak zapewniają satyrycy, przy ich świątecznym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zatem nie pozostaje nic innego jak zarezerwować sobie wolny, majowy wieczór, by w doborowym towarzystwie i w żartobliwym klimacie spędzić go z kabaretem "Jurki".

   

  - Kabaret "Jurki" należy do czołówki polskich kabaretów. Ich występ z pewnością spodoba się wodzisławskiej publiczności - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kutury.

   

  Bilety w cenie 50 zł można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK.

  Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży biletomaniawck.pl. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.