Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu
  Gdzie: Sierpc
  Gabriela Narutowicza 64
  Kiedy: od 20-10-2017 08:00
  do 06-11-2017 16:00
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: darmowe
  Kategoria: Muzea, zamki i pałace
  Tel:24 275 28 83
  E-mail:skansen@mwmskansen.pl, rezerwacje@mwmskansen.pl

  Jesienny pejzaż

  Kryte strzechą chłopskie chaty i zabudowania gospodarskie; ubarwione wszystkimi odcieniami zieleni, brązu, czerwieni i żółci sady, las grądowy oraz park dworski; otoczone wyplatanymi z wikliny płotami małe przydomowe ogródki warzywne i kwiatowe; świeżo zaorane nagie zagony; a także pola lnu - to wszystko tworzy jesienny krajobraz skansenu w Sierpcu. Inspirował on już wielu twórców, zarówno dorosłych, jak i tych dopiero rozwijających swój talent. Mamy nadzieję, że również w tym roku przyniesie młodym twórcom wiele inspiracji.

   

  Jesienne kolory

   

  Już po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić dzieci i młodzież z terenu Mazowsza do udziału w konkursie plastycznym 'Jesienny pejzaż wsi. Ochrona ekspozycji przyrodniczej w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu'. Jest on skierowany do młodych artystów w wieku 10-16 lat. By wziąć w udział w rywalizacji należy wykonać pracę plastyczną na papierze (gramatura 80-160 g/m2) lub kartonie (gramatura 160-250 g/m2) formatu A3, w jednej z 4 technik plastycznych: rysunek (kredki, pastele), malowankawyklejanka (papier, plastelina), kolaż. Nie może być ona oprawiona, ani podklejona.

  Praca powinna zostać przesłana na adres Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu do 6 listopada 2017 roku(Uwaga: liczy się data stempla pocztowego). Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi 17 listopada. Na laureatów czekają cenne nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. Wyróżnione prace zostaną natomiast wyeksponowane podczas wystawy pokonkursowej na terenie skansenu.

   

  Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są w zakładce 'Dokumenty' po lewej stronie.