Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Lublin
  Kiedy: od 16-08-2019 10:00
  do 18-08-2019 23:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:81 533 08 18
  E-mail:biuro@jarmarkjagiellonski.pl

  Jarmark Jagielloński 2019

   

  Nawet ktoś, kto codziennie w drodze do pracy przemierza staromiejskie uliczki Lublina, podczas tych krótkich momentów z życia miasta może być zaskoczony. Mowa tu o czterech największych lubelskich festiwalach: Nocy Kultury, Wschodzie Kultury - Innych Brzmieniach, Carnavalu Sztukmistrzów oraz właśnie Jarmarku Jagiellońskim. W tym roku lubelskie święto kultury i sztuki ludowej odbędzie się w dniach 16-18 sierpnia.

  To wydarzenie, które zmienia Lublin nie do poznania. Zresztą sprawdźcie sami! Oto jak zmienia się miasto w trakcie Jarmarku Jagiellońskiego. Zapraszamy na tegoroczną edycję wydarzenia!

   

  fot. Marcin Pietrusza

   

  'Najbardziej cieszy mnie możliwość spotkania z ludźmi, którzy mają prawdziwą pasję do tego co robią. Czuć od nich szczerość i radość z tego, że tu są. Poza tym, można się od nich nauczyć nie tylko rzemiosła, ale właśnie podejścia do życia. To jest bardzo otwierające'. Maria, 49 lat, Kraków

   

  Jarmark Jagielloński to festiwal kultury ludowej i tradycyjnej, której przejawy, zarówno te stricte źródłowe, autentyczne, jak i współczesne, poznajemy poprzez muzykę, taniec, śpiew, zabawę, wystawy, warsztaty i działania w przestrzeni miasta.

   

  Szczegółowy program już wkrótce!

   

   

  fot. Bartek Żurawski