Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Warszawa
  ul. Dzielna 5 (lok. 5B)
  Kiedy: od 19-10-2019 12:00
  do 19-10-2019 13:30
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Cena: 10,00 zł/osoba
  Kategoria: Sztuka i kreatywność
  Tel:507 199 995
  E-mail:biuro@hosgallery.pl

  Jak działa tandem?

  Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6 -12 lat na warsztaty rodzinne towarzyszące programowi wystawienniczemu HOS gallery.

  Warsztaty składają się z krótkiej części teoretycznej (około 30 min.) oraz części praktycznej (60 min.). Przy czym pierwsza z nich zawsze ma miejsce w sali ekspozycyjnej, tak aby uczestnicy mieli bezpośredni kontakt z omawianymi pracami i tendencjami.

  Udział w warsztatach jest biletowany (10  PLN). Liczba miejsc ograniczona.

   

  Bardzo prosimy o mailowe zgłoszenie chęci udziału w warsztatach (wraz z informacją o liczbie uczestników oraz wiekiem dzieci) na adres: biuro@hosgallery.pl

   

  JAK DZIAŁA TANDEM? O ARTYSTYCZNYCH DUETACH

   

   

  Czym jest tandem i jak działa? Dlaczego duety artystyczne nazywa się tandemami? Na warsztatach przybliżymy historię kilku artystów, którzy blisko ze sobą współpracowali. Zastanowimy się, czy współpraca w trakcie tworzenia obrazu jest łatwa i jak powinna przebiegać, aby być owocną. W trakcie części praktycznej każdy będzie musiał przeanalizować swoje preferencje i predyspozycje. Czy wolimy rysować czy malować, a może doradzać innym i być odpowiedzialnymi za dobór materiałów? Co każdy z nas maluje najlepiej? Podzielimy się obowiązkami i razem spróbujemy stworzyć jeden duży obraz zainspirowany motywami z eksponowanych na wystawie obrazów.

  19.10.2019 r., godz. 12:00

  koszt udziału w warsztatach: 10 PLN od osoby