Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 21-06-2019 17:30
  do 30-08-2019 18:10
  Cena: darmowe
  Kategoria: Umysł
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  Hello holiday! Salut vacances!

  Nadeszły wakacje! Plecak porzucony w kącie, a podręczniki kurzą się na półce. Każdy odsuwa od siebie myśl powrotu do szkoły i porannego wstawania! Na szczęście nauka nie musi tak wyglądać. Wakacyjne warsztaty językowe w Galerii Łomianki to aktywność, zabawa, ruch i nauka języka jednocześnie!

   

   

   

  Wyczekiwane wakacje to czas odpoczynku- bez szkoły i odrabiania lekcji. Lato jednak nie sprzyja niektórym wypracowanym w szkole umiejętnościom, takim jak nauka języków. Często w ciągu dwóch letnich miesięcy 'gubimy' z pamięci wiele nieużywanych słówek. Z myślą o uczniach, którzy nie chcą wypaść z rytmu Galeria Łomianki przygotowała wakacyjną edycję kreatywnych warsztatów językowych.

   

  Zajęcia w Galerii Łomianki odbywają się regularnie w godzinach 17:30 - 18:10 - z języka francuskiego  w czwartki, a z języka angielskiego w piątki. Dedykowane są dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Cotygodniowe spotkania łączą ze sobą zabawę z pożyteczną nauką. Do warsztatów można dołączyć praktycznie w każdej chwili (uczestnictwo w poprzednich edycjach oraz zapisy nie są wymagane). 

   

   

   W trakcie zajęć wykorzystywane jest połączone podejście techniki TPR oraz Arts & Crafts. Total Body Response jest metodą uczenia poprzez ruch i reagowanie w aktywny sposób. Dzieci nie korzystają z podręcznika i nie siedzą w ławkach, lecz są zachęcane do różnorodnych zabaw i aktywności ruchowych, przez co są zaangażowane i zmotywowane do działania. Efektem jest lepsze zapamiętywanie treści i kojarzenie nauki z przyjemnością i zabawą. W proces nauki włączane są też różnorodne prace związane  tematyką zajęć, co pobudza kreatywność dzieci, która wpływa pozytywnie na całościowy rozwój dziecka.