Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Galeria Łomianki
  Gdzie: Łomianki
  Brukowa 25
  Kiedy: od 05-07-2018 17:30
  Cena: darmowe
  Kategoria: Umysł
  Tel:(22) 209 86 51
  E-mail:biuro@galerialomianki.pl

  Hello holiday! Salut vacances!

  Ostatni dzwonek już wybrzmiał, a szkolne klasy i korytarze całkowicie opustoszały. Czy w wakacje ktokolwiek chciałby wrócić do szkolnej ławki? Z pewnością nie! A gdyby tak połączyć beztroską, letnią zabawę z nauką języka obcego? Podczas kreatywnych warsztatów językowych w Galerii Łomianki angielskie i francuskie słówka wchodzą do głowy same!

   

   

  Wakacje to czas beztroski - wolny od zajęć dodatkowych czy odrabiania lekcji. Niestety przez dwa letnie miesiące pewne, ciężko wypracowane podczas roku szkolnego, umiejętności potrafią umknąć. Tak bywa z językami obcymi - nieużywane słówka niepostrzeżenie 'wyparowują' z pamięci. Z myślą o tych, którzy nie chcą wypaść z rytmu Galeria Łomianki przygotowała wakacyjną edycję kreatywnych warsztatów językowych.

   

  Zajęcia w Galerii Łomianki odbywają się regularnie w godzinach 17:30 - 18:10 - z języka francuskiego  w czwartki, a z języka angielskiego w piątki. To połączenie wspaniałej zabawy i pożytecznej nauki w jednym. Do cotygodniowych warsztatów dołączyć można praktycznie w każdej chwili - bez konieczności uczestniczenia w poprzednich edycjach.

   

   

  W trakcie zajęć wykorzystywane jest połączone podejście techniki TPR oraz Arts & Crafts. Total Body Response to metoda nauczania poprzez zachęcanie do reagowania na treści w aktywny sposób. Dzieci nie są usadzane w ławkach, lecz zachęcane do różnorodnych zabaw i aktywności ruchowych, dzięki czemu są bardziej zaangażowane i zmotywowane do działania. Co za tym idzie, ich mózg lepiej i efektywniej zapamiętuje treści, a nauka języka kojarzy im się z przyjemną, ciekawą rozrywką. Dodatkowo kreatywność dzieci pobudzana jest poprzez włączanie w proces nauki różnorodnych prac związanych z tematyką konkretnych zajęć. Myślenie kreatywne pobudza twórcze obszary mózgu, co wpływa pozytywnie, nie tylko na naukę języków, lecz także na całościowy rozwój dziecka.