Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
Gdzie: Bytom
Plac Karin Stanek 1
Kiedy: od 06-11-2016 19:00
do 06-11-2016 20:00
Wiek: Nastolatek
Cena: od 15,00
do 20,00 zł/osoba
Kategoria: Kina, teatry i opery
Tel:32/ 389 31 09
E-mail:info@becek.pl

HartOFFanie Teatrem - wieczór 80 - "Utopia - Plan B"

6 listopada (niedziela) godz. 19.00

 

Miejsce: Sala ToTu

Godzina rozpoczęcia: 19:00

Bilet: normalny - 20 zł (w dniu spektaklu), ulgowy - 15 zł (przedsprzedaż do 5.11.)

 

Joan Clevillé Dance (Szkocja/Wielka Brytania)


"Utopia - Plan B' to łączące teatr,  taniec oraz sztukę opowiadania zaskakujące, zabawne i przewrotne przedstawienie podejmujące temat roli wyobraźni i kreatywności oraz tego, czy wyobraźnia i kreatywność mogą pełnić rolę katalizatora zmian w naszym prywatnym życiu oraz w życiu społeczności. To projekt o utopiach małych i dużych, o porażkach i umiejętności powstawania po nich. O marzeniach ii odwadze, jakiej wymagają. Spektakl miał swoją premierę podczas międzynarodowego Festiwalu Fringe w Edynburgu w 2015 roku. Został włączony do programu "Made in Scotland" obejmującego prezentacje najciekawszych projektów artystycznych realizowanych w Szkocji.


Joan Clevillé Dance to zespół mający siedzibę w Szkocji. Tworzą go artyści o bogatych i różnorodnych doświadczeniach  artystycznych. W spektaklu "Utopia - Plan B" wystąpią Joan Clevillé (choreografia, taniec, reżysera) oraz Solène Weinachter (taniec).  Joan Clevillé - dyrektor artystyczny zespołu, tancerz, choreograf. Od kilkunastu lat współpracuje jako tancerz, choreograf oraz reżyser z zespołami z całej Europy. Jego prace były prezentowane w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech, Polsce, Włoszech, Hiszpanii oraz Japonii. Przygotowywał prezentacje dla platform  choreograficznych w Operze w Grazu w Austrii oraz dla Scottish Dance Theatre. Realizował spektakle dla Thomas Noone Dance, Institut del Teatre w Barcelonie, Café Fuerte w Austrii. Od 2014 roku współpracuje ze Scottish School of Contemporary Dance jako Associate Artist.


Solène Weinachter - urodzona w Paryżu tancerka, współpracuje z kilkoma spośród najbardziej uznanych i prominentnych zespołów teatru fizycznego i tańca w Europie, m.in. Scottish Dance Theatre, Lost Dog, Gecko Theatre Company oraz z belgijskim choreografem Janem Fabre. Prestiżowy magazyn "Dance Europe" nominował ją jako jedną z najlepszych 100 tancerzy roku 2010.
Spektakl będzie tłumaczony na język polski.


Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z zespołem.