Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Pod dachem
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach
Gdzie: Czerwionka-Leszczyny
3 Maja 36A
Kiedy: od 06-12-2016 17:00
do 06-12-2016 18:00
Cena: od 10,00
do 15,00 zł/osoba
Kategoria: Koncerty i widowiska
Tel:32 4311634 w.12
E-mail:sekretariat@mokcl.pl

Halo! Halo! Mikołaju!

 

Z największą przyjemnością zapraszamy naszych najmłodszych widzów - 6 grudnia o godzinie 17:00 odwiedzi nas Święty Mikołaj.

 

Wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami.

 

Niestety tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się bowiem, że Mikołaj został uwięziony przez Królową Śniegu z lodowym sercem, która chce zepsuć dzieciom najpiękniejszy dzień w roku.

Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk spróbują z pomocą dzieci odnaleźć i uwolnić Świętego Mikołaja.

 

Królowa Śniegu przygotowała trudne zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i umiejętnością współpracy w grupie.

Czy im się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Czy dzieci dostaną prezenty?

 

Zapraszamy na nasz program mikołajkowy "Halo! Halo! Mikołaju!"

 

Będziemy się świetnie bawić i jednocześnie uczyć, ponieważ nasz program zawiera elementy dydaktyczne. Dowiemy się więcej o Świętym Mikołaju, jak również o instrumentach i orkiestrze, nauczymy się wspólnie piosenki i zimowego tańca.

 

Bilety w cenie 10zł (dzieci) oraz 15zł (dorośli) można nabyć w kasie CKE oraz online na stronie internetowej CKE - http://www.ckecl.pl/kup-bilet/