Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Wodzisławskie Centrum Kultury
  Gdzie: Wodzisław Śląski
  ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
  Kiedy: od 22-04-2017 09:00
  do 22-04-2017 22:00
  Cena: od 0,00
  do 150,00 zł/osoba
  Kategoria: Taniec
  Tel:(32) 455 48 55
  E-mail:sekretariat@wck.wodzislaw.pl

  Gala taneczna w Wodzisławiu Śląskim

  Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na 16. edycję Gali Tanecznej MIX. Ta jedna z największych imprez tanecznych na południu Polski odbędzie się w sobotę 22 kwietnia 2017 r.


  Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Organizatorem wydarzenia jest Wodzisławskie Centrum Kultury. Uczestnicy imprezy konkurować będą w tańcu, walcząc o najwyższe trofea w trzech kategoriach: street dance, show dance i taniec towarzyski. Inicjatorem Gali jest Klub Tańca Towarzyskiego SPIN, który działa w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury. Koordynatorem tanecznej imprezy jest główny instruktor i choreograf SPIN-u, Elżbieta Lasocka.


  - Impreza już na stałe wpisała się nie tylko w kalendarz wydarzeń miejskich, ale też ogólnopolskich. Jej wysoki poziom oraz imponująca liczba uczestników pozwalają zaliczyć ją do największych tego typu wydarzeń w kraju. W ubiegłorocznej gali wzięło udział aż 1600 tancerzy tańczących w 105 zespołach - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.


  Wodzisławska Gala to ogólnopolski przegląd zespołów tanecznych, której celem jest popularyzacja zespołowych form tanecznych oraz konfrontacja dorobku artystycznego zespołów działających w szkołach, świetlicach i domach kultury. Jej uczestnikami są dzieci od 7 lat oraz młodzież i dorośli.


  Honorowy Patronat nad XVI Galą Taneczną MIX objął Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca.

   

   

  SKŁAD SĘDZIOWSKI:

  Arkadiusz Franczak  - Sosnowiec - Tancerz,choreograf, juror konkursów tanecznych

  Dariusz Kurzeja - Bytom -  Śląska Szkoła Tańca,sędzia klasy międzynarodowej PTT

  Trzeciego sędziego podamy wkrótce.

   

  KARTA ZGŁOSZENIA I REGULAMIN DO POBRANIA W ZAKŁADKACH PO LEWEJ STRONIE.