Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • Parking
  • WC
  • Strefa matki z dzieckiem
Gdzie: Warszawa
Krakowskie Przedmieście 42/44
Kiedy: od 28-02-2021 11:00
do 28-02-2021 18:00
Wiek: Wszyscy
Cena: 49,00 zł/osoba
Kategoria: Koncerty i widowiska
E-mail:warszawa-bilety@filharmoniadladzieci.pl

Filharmonia dla Dzieci Bristol

FILHARMONIA DLA DZIECI z wielką radością zaprasza na NOWE KONCERTY !

 

HOTEL BRISTOL WARSZAWA

g.11.00, g.13.00, g.15.00, g.17.00

 

Dookoła Świata !- wybierze się z nami 27 instrumentów perkusyjnych ! Dzieci poznają instrumenty jakich jeszcze nie widziały i nie słyszały! Co oczywiste, gdyż nawet większość nas - dorosłych jeszcze ich nie widziała i nie słyszała ! 

Będą instrumenty tajemne-etniczne i te nietajemne - fantastyczne:)
Odkryjemy różnice między rytmami Afryki i Ameryki ! Poruszamy się w rytm darabuki i bongosów, a przepiękne melodie zagra dla nas instrument dla wielu najpiękniejszy na świecie - po raz pierwszy gwiazdą koncertów będzie WIOLONCZELA (która zagra m.in Łabędzia, Niedźwiedzia i .. Bacha  )

Do jej melodii- a będą to utwory z tych najsławniejszych na wiolonczelę, by dzieci zapoznawać z kanonem literatury muzycznej - akompaniamenty tworzyć będą melodyczny ksylofon, rytmiczne kastaniety i wiele innych perkusjonaliów. Jednym z naszych odkryć minionego roku jest czarodziejskie brzmienie kalimby... Która także odwiedzi nasze koncerty w Hotelu Bristol.

Będą szybkie utwory wirtuozowskie i pokazy perkusyjnej techniki gry!!! 
..i wiolonczelowe cantabile oczywiście, eh...  Aby dzieci mogły z bliska poprzyglądać się po koncercie pięknej wiolonczeli - przywieziemy osobistą wiolonczelę Pani Ani. Grać dla nas będą muzycy wybitni, znani z telewizji, uczestnicy festiwali, artyści Adama Sztaby.

Dzieci poznają w lutym wielkie bogactwo muzycznej kultury świata: z Ameryki Północnej, Południowej, Afryki i Europy. Wśród instrumentów będą nie tylko dzwonki, trójkąt, ksylofon i werbel - które dzieci lubią i znają, ale też djun djun, marakasy, bongosy, djembe, tamtam, darabuka, kalimba, bęben morze i inne.

Między wersami muzyki będzie i wiedza, i zgadywanki, i zabawy, oraz książeczki koncertowe dla wszystkich dzieci, by mogły zabrać je ze sobą i w domku przypomnieć koncertową wiedzę 

MISJA : Misją Filharmonii dla Dzieci jest otwierać na kulturę wysoką, pokazywać jej bogactwo, niezwykłość, kształtować indywidualne gusta dzieci i ośmielać do czerpania ze sztuki świata, uczyć swobody, obycia, odwagi, kreatywności, tworzyć
nowe pokolenie światłych i światowych osobowości.

 

* * *

ORGANIZACYJNE:

Uczestnictwo w koncertach oznacza akceptację Regulaminu: https://filharmoniadladzieci.pl/regulamin-filharmonia.../

Informujemy, iż liczba słuchaczy jest znacznie ograniczona. Będziemy przestrzegać wytycznych sanitarnych dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników  Obowiązują maseczki (zalecamy ffp3, chirurgiczne lub przyłbice), dezynfekcja rąk i dystans 1,5m - który nie dotyczy Rodzin.

Pamiętajmy: Kaszel i zakatarzenie (także alergiczne) wykluczają udział w wydarzeniu.
Czujesz się chory- zostań w domu!
Bilet można odsprzedać na grupach:
WARSZAWA 1 

https://www.facebook.com/groups/738698863294549


WARSZAWA 2 

https://www.facebook.com/groups/313167406217913

MIEJSCE:
Sala Balowa Chopin- HOTEL BRISTOL WARSZAWA
ul.Krakowskie Przedmieście 42/44, wejście główne. Consierge wskaże drogę. Szatnia dla słuchaczy znajduje się w Salonie Moniuszko przy Sali Koncertowej Chopin, na I piętrze.

BILETY:
Koszt biletu 49 zł

Zamówienie mailowe należy przesłać na : warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
Dalsze informacje otrzymają Państwo w odpowiedzi na e-mail.
Każdy uczestnik musi posiadać bilet. Zapraszamy dzieci od 2 roku życia.

W sprawie mniejszych maluszków prosimy o kontakt z biurem obsługi widza. Mamy też stałych bywalców malutkich jednak zależy nam na komforcie wszystkich uczestników spotkania. Kształtując właściwe nawyki koncertowe dzieci, dbamy o charakter koncertów.

ZAGLĄDAJCIE NA NASZĄ STRONĘ 
WWW.FILHARMONIADLADZIECI.PL