Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  • WC
  • Na zewnątrz
Gdzie: Zabrze
Piłsudskiego 60
Kiedy: od 25-06-2016 12:00
do 26-06-2016 20:00
Wiek: Przedszkolak
Uczeń podstawówki
Nastolatek
Cena: darmowe
Kategoria: Świat roślin
Tel:32/278 08 02
E-mail:kontakt@mok.art.pl

Festiwal Kwiatów

Miasto Zabrze już po raz dziesiąty zaprasza do Miejskiego Ogrodu Botanicznego na Festiwal Kwiatów, który odbędzie się 25-26 czerwca. Tegoroczny edycja imprezy to przegląd najciekawszych i cieszących się największym uznaniem publiczności dotychczasowych wydarzeń. Obfitować będzie w warsztaty dla dużych i małych, zabawy z Szalonym Naukowcem i robotami, produkcję śniegu czy prądu z soku owocowego i wiele innych atrakcji dla dzieci, w tym przedstawienie utalentowanych przedszkolaków-wierszolaków.

Miłośnicy produktów ekologicznych również zajdą coś dla siebie - od stoisk ze zdrową żywnością, sadzonek ziół po torby filcowe i kolczyki plecione na szydełku. No i oczywiście kwiaty! Kolorowe krzewy, byliny, jedno czy dwuletnie - od koloru do wyboru. Co to za festiwal bez muzyki? Na scenie usłyszeć będzie można takich artystów, jak Blues Bazar, TSE, Górnicza Orkiestra Dęta "Makoszowy" i gwiazdy imprezy - zespołu Beltaine, reprezentującego celtycki nurt muzyczny oraz budzący niezwykłe emocje, pobudzające zmysły Teatr Ognia.

Organizatorami są Miasto Zabrze, Centrum Organizacji Pozarządowych, Miejski Ogród Botaniczny, Miejski Ośrodek Kultury. Wstęp wolny!