Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Lublin
  Al. Unii Lubelskiej 2
  Kiedy: od 27-01-2018 10:00
  do 11-02-2018 18:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Inne
  Tel:+48 81 464 43 01
  E-mail:info@tarasyzamkowe.pl

  Ferie z Robotami w Tarasach Zamkowych

  Tarasy Zamkowe przygotowały wyjątkową atrakcję dla najmłodszych i ich rodzin. W centrum handlowym, w czasie trwania tegorocznych ferii, czekać będzie niecodzienna wystawa robotów i warsztaty z robotyki. W dniach 27.01 - 11.02 będzie można zobaczyć tu roboty humanoidalne posiadające sztuczną inteligencję, zagrać w interaktywne gry, a także wziąć udział w zajęciach z tworzenia robotów przy użyciu klocków LEGO.

   

   

  Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne, a będzie można przekonać się o tym w Tarasach Zamkowych. W dniach 27.01 - 11.02 odbędzie się tu akcja 'Ferie z Robotami', podczas której zaprezentowane zostaną interaktywne roboty humanoidalne, wyposażone w sztuczną inteligencję. Każdy chętny będzie mógł nimi sterować i wprowadzać je w ruch. W lubelskim centrum handlowym zainstalowany zostanie również labirynt, w środku którego znajdować się będą dwie kule sphero (roboty sterowane smartfonem). Tor Sphero to nie jedyna  gra, która zaprezentowana zostanie w Tarasach Zamkowych. W centrum handlowym na miłośników innowacyjnej rozrywki czekać też będzie Knoocker, czyli interaktywna ścianka pozwalająca na grę dowolną piłką. Zasady są bardzo proste - wystarczy trafiać piłką w elementy wyświetlone na tablicy. To unikalne połączenie ruchu fizycznego i sportu z grami komputerowymi.

  Ponadto organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 5 - 7 lat na dedykowane warsztaty z klockami LEGO, wyposażonymi w specjalne elementy elektroniczne, takie jak silniki czy czujniki. Z pomocą instruktora najmłodsi zbudują tu różnorodne konstrukcje m.in. inteligentny domek z wiatrakiem, a także robota - krokodyla. Nie zabraknie warsztatów dla  starszej grupy, w tym również dorosłych. Podczas zajęć z robotyki uczestnicy nauczą się konstruowania działających robotów z klocków LEGO. Przy tym stanowisku będzie można zbudować łaziki marsjańskie, roboty sumo, a także roboty zwiadowcze.  

  -Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na interaktywne 'Ferie z Robotami' w Tarasach Zamkowych. Przygotowana przez nas akcja to połączenie atrakcyjnych ekspozycji, gier, a także pobudzających kreatywność warsztatów robotyki. Mamy nadzieję, że zaproponowane atrakcje spodobają się Klientom naszego centrum handlowego i będą ciekawą alternatywą dla wszystkich uczniów pozostających w mieście na czas trwania zimowej przerwy szkolnej - mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Centrum Handlowego Tarasy Zamkowe.

   

  Wszystkie atrakcje w ramach akcji 'Ferie z Robotami' odbędą się w dniach 27.01 - 11.02 na placu eventowym na poziomie 0, w godz. 10.00 - 18.00.

  Serdecznie zapraszamy!