Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach
  Gdzie: Katowice
  Kossutha 11
  Kiedy: od 13-01-2020 11:00
  do 24-01-2020 14:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Gry
  Tel:32 254 60 98
  E-mail:sekretariat@mbp.katowice.pl

  Ferie z Książką - Literacki Kinematograf

  Inicjatywa Ferie z Książką  po raz trzydziesty zagości w progach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach. Podczas zimowych dni wprowadzimy w ruch słowa, poznamy tajniki sztuki teatralnej i zajrzymy za kulisy kinowych produkcji. A wszystko to dzięki oddziaływaniu Literackiego Kinematografu. Najgłośniejsze spektakle, grane na deskach teatrów świata, czy nagradzane filmy nie byłyby tak spektakularne, gdyby jako pierwowzór ich twórcom nie posłużyły książki.

   

   

  W rolach głównych wystąpią: Justyna Styszyńska (ilustratorka, graficzka. Jest autorką serii książek Zwykli-niezwykli mieszkańcy Lasu, Łąki, i Biegunów jak i zeszytów z serii Idol o Marii Skłodowskiej-Curie, Fridzie Kahlo czy Poli Negri), AGNIESZKA AYŞEN KAIM (tłumaczka języka tureckiego, turkolożka, opowiadaczka ze Stowarzyszenia 'Grupa Studnia O.', zajmującego się badaniem i praktykowaniem sztuki przekazywanej ustnie, autorka Bahar znaczy wiosna), Katarzyna Prudło (aktorka Śląskiego Teatru Lalki i Aktora Ateneum, autorka wierszy dla dzieci).

   

  Zapraszamy do wybranych filii młodych niedorosłych (7-12 lat) na spotkania ze słowem, warsztaty i zabawy literackie. Ferie z Książką 13-17 stycznia oraz 20-24 stycznia
  w wybranych filiach bibliotecznych.


  Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacjami dotyczącymi tematyki i godzin rozpoczęcia spotkań w poszczególnych filiach bibliotecznych. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Organizator nie zapewnia biletów komunikacji miejskiej oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Do udziału w zajęciach obowiązują zapisy oraz pisemna zgoda rodziców. 

   

  Filie prowadzące akcję zastrzegają sobie prawo do zmiany tematyki spotkań lub godzin ich trwania. Informacje o aktualnych planach zajęć, uwzględniające również ewentualne zmiany, dostępne są w filiach.

  Więcej informacji o akcji: www.mbp.katowice.pl