Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Krosno
  Bieszczadzka 29
  Kiedy: od 11-02-2019 11:00
  do 24-02-2019 19:00
  Cena: darmowe
  Kategoria: Sale zabaw
  Tel:13 433 46 70
  E-mail:vivo.krosno@vivo-shopping.com

  Ferie z Klockami w VIVO! Krosno

  Zimowy wypoczynek w mieście wcale nie musi być nudny, a będzie można się o tym przekonać w VIVO! Krosno, w dniach 11-24 lutego. Trwać tu będą wyjątkowe Ferie z Klockami, podczas których fani kreatywnego budowania będą mogli sprawdzić swój poziom pomysłowości i umiejętność tworzenia różnorodnych konstrukcji. Na uczestników wydarzenia czekać będzie mnóstwo klocków, z których mali i dorośli konstruktorzy będą mogli stworzyć swoje wyjątkowe dzieła. Kreatywne zajęcia potrwają do 24 lutego.

   

   

   Już 11 lutego, w poniedziałek, VIVO! Krosno zamieni się w niepowtarzalny plac budowy! Wszystko za sprawą warsztatów, które centrum handlowe przygotowało z myślą o zbliżających się feriach
  w województwie podkarpackim. Na najmłodszych czekać będzie moc niecodziennych atrakcji. Pod okiem animatorów dzieci i rodzice będą mogli przygotować własne, interesujące konstrukcje. Z ogromnych klocków będzie można zbudować domy, mosty, czy też… baseny z kulkami. Ponadto z pomocą klocków wyposażonych w koła zębate, elementy mechaniczne i ruchome, maluchy stworzą poruszające się roboty.  

   

  - Mamy nadzieję, że zaproponowane atrakcje spodobają się Klientom naszego Centrum Handlowego i będą ciekawą alternatywą dla wszystkich uczniów pozostających w mieście na czas trwania zimowej przerwy szkolnej - mówi Izabela Malecha - Dyrektor VIVO! Krosno.

   

  Wydarzenie odbędzie się na Placu Centralnym w godz. 11.00 - 19.00.

   

  Serdecznie zapraszamy!