Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Lublin
  Al. Unii Lubelskiej 2
  Kiedy: od 11-02-2019 11:00
  do 24-02-2019 18:00
  Wiek: Przedszkolak
  Uczeń podstawówki
  Nastolatek
  Cena: darmowe
  Kategoria: Umysł
  Tel:+48 81 464 43 01
  E-mail:info@tarasyzamkowe.pl

  Ferie z klockami Lego w Tarasach Zamkowych

  Już 11 lutego Tarasy Zamkowe zamienią się w niecodzienny plac budowy! Wszystko za sprawą zajęć, które centrum handlowe przygotowało z myślą o zbliżających się feriach w województwie lubelskim. Na dzieci czekać tu będą trzy dedykowane strefy: dla najmłodszych, przedszkolna i szkolna. Kreatywne budowanie potrwa do 24 lutego. 

   

   

  Klocki Lego pobudzają wyobraźnię i zdolność rozumowania przestrzennego. Wpływają również na budowanie relacji z rówieśnikami i umiejętność pracy zespołowej. Będzie się można o tym przekonać już 11 lutego w Tarasach Zamkowych. Tego dnia rozpoczną się tu zimowe ferie z klockami Lego. Na uczestników wydarzenia czekać będzie moc atrakcji przy trzech specjalnie przygotowanych na tę okazję strefach. Pierwszą z nich jest kącik Lego Freestyle zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Nieco starsze dzieci znajdą coś dla siebie w strefie przedszkolnej. Chłopcy pobawią się tu m.in. klockami z serii Nibylandia i Duży Cyrk, na dziewczynki czekać będzie natomiast Kawiarnia Minnie oraz Klinika Pluszaków. Dla najstarszych uczniów przygotowana zostanie strefa wyposażona w pociąg Lego sterowany radiowo, który z pewnością zainteresuje chłopców. Dziewczynki skonstruują tu swój własny salon fryzjerski i prawdziwą scenę pop! Poza wspomnianymi strefami kreatywnego budowania nie zabraknie konsoli z grami video. Twórcza zabawa potrwa aż do 24 lutego.    

   

  Ferie z klockami Lego odbędą się w dniach 11-24 lutego, w godz. 11.00-18.00, na placu eventowym (poziom 0). 

   

  - Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, a także zorganizowane grupy szkolne na  wyjątkowe ferie z klockami Lego w naszym centrum handlowym. Liczymy, że przygotowana przez nas akcja będzie interesującą propozycją dla wszystkich uczniów, którzy zdecydowali się zostać na ferie w Lublinie   - mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Tarasów Zamkowych.