Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Gdzie: Toruń
  Wały gen. Sikorskiego 13
  Kiedy: od 14-01-2019 10:00
  do 19-01-2019 14:00
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Cena: od 20,00
  do 30,00 zł/osoba
  Kategoria: Inne
  Tel:56 610 97 16
  E-mail:eduakcje@csw.torun.pl

  FERIE W CSW!

   

  W tym roku przygotowaliśmy podwójnie inspirującą propozycję na ferie!

  Najpierw od podszewki poznamy tajniki projektowania nadruków na koszulki, a każdy z uczestników zakończy zajęcia w autorskim t-shircie. Druga część ferii będzie równie twórcza - przygotujemy lalki jawajskie, które następnie 'zagrają' w podsumowującym warsztaty spektaklu teatru cieni.

   

  • Warsztaty 'Te rzeczy'

  Kiedy: 14-15.01. (poniedziałek, wtorek), godz. 10.00-12.00

  Co to za nazwa? To proste i gładkie jak wyprasowane ubranie!

  Zajęcia będą dotyczyły przede wszystkim projektowania, a ściślej projektowania nadruków na koszulki. Zajmiemy się t-shirtami, nazywanymi tak z powodu charakterystycznego wyglądu, przypominającego literę T. 

  Uczestnicy dowiedzą się, jak wygląda profesjonalny proces produkcji koszulek z nadrukowanym wzorem, począwszy od projektowania, przygotowania do druku, po moment wdrożenia do produkcji.

  Celem uczestników będzie samodzielnie przygotowanie projektów, które w efekcie końcowym będą przeniesione na tkaninę. Co za tym idzie, każdy z uczestników otrzyma T-shirt z samodzielnie przygotowanym projektem.

   

  Prowadzenie: Tomasz Przeździecki - absolwent Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Grafik, designer, ilustrator. Współpracuje z marką odzieżową Volcano. Jest autorem murali, komiksów i bloga 'Na kreskę'.

  Opiekun warsztatów: firma odzieżowa Volcano.

   

  Wiek uczestników: 10-13 lat

  Wstęp: 20 zł/2 dni

  Zapisy: eduakcje@csw.torun.pl lub 56 610 97 16

   

   

  • Warsztaty 'Teatr Botanicus'

  Kiedy: 17-19.01., czwartek, piątek: godz. 10.00-12.00, sobota: 12.00-14.00

  Na zajęciach stworzymy lalki jawajskie, które następnie posłużą do przygotowania spektaklu teatru cieni, który zostanie zaprezentowany w sobotę.

   

  Podczas warsztatów uczestnicy wcielą się w rolę reżysera działającego z przestrzenią, łącząc motywy wywodzące się z natury z przedstawieniami zaczerpniętymi z kultury jawajskiej. Sięgniemy po różne techniki plastyczne, wprawiając je następnie w ruch. W trakcie warsztatów będziemy wykorzystywać najróżniejsze materiały recyklingowane - tekturę, papiery, tapety, ale też zdjęcia z czasopism. Dzięki użyciu techniki kolażu uczestnicy dowiedzą się, jak to możliwe, że chmury mogą stać się skrzydłami, a rośliny i kwiaty strojem, a nawet oczami czy dłońmi. Wspólnie odbędziemy podróż w naszej wyobraźni do innego zakątka świata, by dzięki niej zbudować swój własny teatr, nieograniczony ramami jednej kultury.

   

  Prowadzenie: Studio Sztuki Kobalt - Marta Węglińska i Patrycja Plich.

  Studio Sztuki Kobalt to inicjatywa skupiająca się na edukacji artystycznej dzieci, młodzieży i dorosłych, oferująca różnego typu zajęcia i warsztaty twórcze.

   

  Wiek uczestników: 8-12 lat

  Wstęp: 30 zł/3 dni

  Zapisy: eduakcje@csw.torun.pl lub 56 610 97 16