Podany adres email jest błędny
Pole wymagane

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!

  Miejsce: BECEK Bytomskie Centrum Kultury
  Gdzie: Bytom
  Plac Karin Stanek 1, Antresola
  Kiedy: od 22-02-2016 09:30
  do 25-02-2016 12:00
  Wiek: Uczeń podstawówki
  Cena: 30,00 zł/osoba
  Kategoria: Umysł
  Tel:32 389 31 09 w. 101
  E-mail:info@becek.pl

  Fabryka Wiedzy - pokazy i warsztaty chemiczne tydz.2

  Fabryka Wiedzy to świat eksperymentów, doświadczeń i wyobraźni, to świetna zabawa dająca możliwość poznania podstawowych pojęć z zakresu fizyki i chemii oraz zasad przestrzegania BHP. Młodzi naukowcy będą "walczyć" z grawitacją, sprawdzą czy jajko może lewitować na wodzie i wyzwolą energię kuchennego wulkanu. Dowiedzą się dlaczego samoloty latają i jak działa poduszkowiec. Czy któryś z nich zdobędzie w przyszłości Nobla? Liczymy na to!

   

  Prowadzenie: Łukasz Adam - chemik z wykształcenia i zamiłowania. Ciekawy świata i niecodziennych rozwiązań, poszukuje i odkrywa, uwielbia mówić, być w ciągłym kontakcie z ludźmi, bo dla niego to największa skarbnica wiedzy.

   

  Data: 22-25 lutego

  godzina: 9.30-12.00

  wiek uczestników: 8-11 lat 

  cena biletu: 30 zł (za 1 blok zajęć), 

  miejsce: sala Akwarium

   

  Cena biletów obejmują wszystkie spotkania w ramach jednego bloku warsztatowego. Program dostosowany jest do wieku uczestników.

   

   

   

  Warsztaty odbywają się w ramach XVI Zimowej Feriady Artystycznej - cyklu interdyscyplinarnych warsztatów dla dzieci i młodzieży, podczas których będzie można rozwinąć swoje talenty muzyczne, plastyczne, aktorskie poznać nowych kolegów i koleżanki z bytomskich szkół, a wszystko pod okiem charyzmatycznych prowadzących. Czekamy na osoby w wieku od 4 do 20 lat, zajęcia przygotowane są dla różnych grup wiekowych.